I N T E N C J E M S Z A L N E

20.08 - 26.08.2018

Poniedziałek 20.08.2018

godz.6.30

+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 7.00

1.+Antoni, Maria, Katarzyna i zm z rodziny Kłosowskich

2.+Kazimierz Ogonowski 30dz.-of. uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+Walentyna, Antoni, Feliks, Wincenty i zm. z rodziny Niewińskich, Marian i Henryka Zaremba

2.+Adolf, Adela, Wiesława(f), Bronisław, Wiktor, Franciszka(f)

Wtorek 21.08.2018

godz. 6.30

+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 7.00

1.o zdrowie rodziny Marcińczuków, Mieleszków, Adamczyków i opiekę M. Bożej dla nich

2.+Henryk Mikłasz 30dz. -of. uczestnicy pogrzebu

godz.18.00

1.+Krystyna Zimnoch-of. uczestnicy pogrzebu

2.w intencji Franciszka 9r. urodzin i Oli w 7 r. urodzin o Boże Błogosławieństwo i opiekę M. Bożej

Środa 22.08.2018

godz. 6.30

+Władysława Zajdych- of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1.+ Kuba Zieliński - gregorianka

2.+Michał, Eugeniusz Ostaszewicz, Katarzyna, Hieronim, Kazimierz, Maria i zm z rodziny Skok

godz. 18.00

1.+Feliks 4r, Wiktoria, Czesław Roguccy

2.+Danuta Malinowska 8r. i zm z rodziny

Czwartek 23.08.2018

godz. 6.30

+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 7.00

1. O łaskę zdrowia i opiekę M. Bożej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II dla rodziny

2. + Paweł,Natalia,Jan, Zygfryd, zmarli z rodziny

godz. 18.00

1.+Barbara Wildeman 1r

2.o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Martyny i Grzegorza

Piątek 24.08.2018

godz. 6.30

+Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 7.00

+Krystyna Zimnoch -of. uczestnicy pogrzebu

godz. 17.00

Ślub: Anna i Michał

godz. 18.00

1.+Zygfryd Topczewski

2.w intencji Sylwii z racji 29 r. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej

Sobota 25.08.2018

 

godz. 6.30

+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 7.00

Intencja dziękczynno - błagalna z prośbą o dalsze łaski i opiekę Matki Bożej dla Adama

godz.16.00

Ślub: Magdalena i Sebastian

godz.17.00

Ślub: Maria i Paweł

godz. 18.00

+Edward Bańkowski 3r

26.08.2018

XXI Niedziela Zwykła

Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

godz. 7.00

1.w intencji Haliny i Jerzego z okazji 40 r. ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej na dalsze lata

2.+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 9.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków KŻR im. Świętej Rodziny i za zmarłych

godz. 10.15

1.Dziękczynno-błagalna za mieszkańców ulicy Mickiewicza domy jednorodzinne z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego

2.w intencji Marii i Władysława o zdrowie , błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi z okazji 40 rocznicy ślubu

godz.12.00

1.+Stanisław 21r, Lech 4r, i zm z rodziny Porowskich

2.Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla rodziny Żychoń i Dąbrowskich

godz.16.00

+ Marianna 23r, Władysław, Antoni, Kamila(f), Jan i Bronisław Sawoniuków

kaplica

+Czesław Hryniewicki -of. Syn Henryk z żoną

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

13.08 - 19.08.2018

Poniedziałek 13.08.2018

godz.6.30

+Czesława (f)i Kazimierz Ostrowscy

godz. 7.00

1.+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 18.00

1.INTENCJE FATIMSKIE

2.+Wojciech, Stanisław, Edward i zm. z rodziny

3. rezerwacja

Wtorek 14.08.2018

godz. 6.30

+ Dziękczynna z racji 35 r. ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej dla Ewy i Arseniusza

godz. 7.00

1.+ Kuba Zieliński - gregorianka

2.+Jan,Alicja Falkowscy, Filomena i Leonard Kudelscy oraz zm. z rodziny Kudelskich

godz.18.00

1.Dziękczynno-błagalna za Edwarda w 80 r. urodzin

2.+Bogdan Niewiński 3r, Marian i Helena Górscy, Józef , Anna i Maria

Środa 15.08.2018

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

godz. 7.00

1. +Witold Zieleniewski

2.+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 9.00

+Maria Przychodzeń 13r, Maria i zm. z rodziny Przychodniów i Ostrowskich

godz. 10.15

+Grażyna Sacharzewska- of. uczestnicy pogrzebu

godz. 12.00

+Waleria 17 r, Irena, Władysław i zm. z rodziny Bobel

godz. 16.00

+Edmund Fajkowski 17r, Irena i zm. z rodziny Fajkowskich i Korzeniewskich

kaplica

+Wiktor, Anna, Hubert, Maria

Czwartek 16.08.2018

godz. 6.30

+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 7.00

1.+Anna,Franciszek, Marian, Stanisław, Jan i Marianna Januszewscy

2.w intencji Jacka z okazji 41r, urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej i św. Michała Archanioła

godz. 18.00

1.+Stanisław Żukowski-of. uczestnicy pogrzebu

2.+Antoni Zawistowski, Janina, Piotr i Maria Olszewscy

Piątek 17.08.2018

godz. 6.30

+Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 7.00

1.o błogosławieństwo Boże i szczęśliwą operację Krysiewicz Marianna -Stołowacz

2.+Józef, Władysława(f), Maria i zm. z rodziny Januszewskich

godz. 18.00

1.+Antoni Niewiński 8r,

2.+Anna Godlewska 3r,

Sobota 18.08.2018

 

godz. 6.30

+ Kuba Zieliński - gregorianka

godz. 7.00

+Tomasz 6r, Mieczysław Wyłudzcy i Bronisława Budlewska

Godz.16.00

Ślub: Zuzanna i Marcin

godz. 18.00

1.+Józef i Jadwiga Łochnicki

2.o wiarę dla wnuków, prawnuków i dzieci i dziękczynna za otrzymane łaski

19.08.2018

XX Niedziela Zwykła

godz. 7.00

+Jan, Adela i zm z rodziny Bieleckich i Leszczyńskich

godz. 9.00

Dziękczynna Panu Bogu dla Izabeli i Mateusza w podziękowaniu za pomyślny rok nauki z prośbą o Dary Ducha Świętego na nowy rok szkolny

godz. 10.15

1.Dziękczynno-błagalna z okazji 15r, ślubu Edyty i Przemysława o Boże Błogosławieństwo i opiekę M. Bożej

2.Dziękczynno-błagalna z racji 18 urodzin Tomasza

godz.12.00

+Anna, Zbigniew, Czesław Szatyn i zm z rodziny

godz.16.00

+ Kuba Zieliński - gregorianka

kaplica

+Czesław Hryniewicki- of. Małgorzaty i Janusza Jemiołów