I N T E N C J E M S Z A L N E

16.10 – 22.10.2017

 

Poniedziałek 16.10.2017

godz. 6.30

1.+ Ryszard i zm. z rodziny Bieleckich

2.+ Adela Krysiewicz (1r.), Stanisław oraz zm. z rodziny Kozłowskich i Wojdakowskich

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Andrzej, Adela, Witold Mazur, Genowefa, Tadeusz i Wojciech Paproccy

godz.18.00

1.+ Jan (4r.), Eugenia i Aleksander Kozłowscy

2.+ Józef Wołosowicz (14r.), Łucja, Stanisław i Nadzieja

 

Wtorek 17.10.2017

godz. 6.30

1.+ Bogusław Lech Hasik

2. +Leszek i zm z rodziny

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2. O szczęśliwą operację dla Doroty

godz. 18.00

1.+ Jadwiga, Stanisław, Sławomir Kapela i Łukasz Wasilewski

2.+ Albin Stalewski – of uczestników pogrzebu

 

Środa 18.10.2017 r. - Święto św. Łukasza Ewangelisty

godz. 6.30

+ Krystyna (4r.) i Józef Bańkowscy

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Paweł (42r.), Pelagia, Antoni, Edward Zimnoch i zm. z rodziny

godz. 18.00

1. O łaskę nawrócenia dla wnuka

2.+ Franciszek Sadowski i zm. z rodziny Sadowskich

 

Czwartek 19.10.2017

godz. 6.30

+ Tomasz Petkiewicz (2r.), Jadwiga i Ryszard

godz. 7.00

1.+ Barbara Wildeman – of uczestników pogrzebu

2.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

godz. 18.00

1.+ Józef Mierzwiński – of uczestników pogrzebu

2.+ Mieczysław Piotrowski (5r.), Jan i Zofia Witerscy

3.+Mieczysław Wyszkowski 7 dzień po śmierci

 

Piątek 20.10.2017

godz. 6.30

+ Stanisław, Anna, Jadwiga i Janusz Puchalscy

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Maria Niewińska 30 dzień- of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Marian Górski, Bogdan Niewiński i zm z rodziny Niewińskich i Górskich

2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Falkowskich

 

Sobota 21.10.2017 – wsp. bł. Jakuba Strzemię

godz. 6.30

+ Janina Zimnoch (20r.) i zm z rodziny Zimnochów i Chilińskich

godz. 7.00

+ Albin Stalewski – of uczestnicy pogrzebu

godz.12.00

Ślub

godz. 18.00

1.+ Antoni Kotowicz – gregorianka

2.+ Eugenia Hryniewicka, Stanisław, Barbara, Marcin, Wanda, Stanisław i zm z rodziny Hryniewickich

22.10.2017r.

NIEDZIELA MISYJNA

godz. 7.00

1.+ Kazimierz i Leokadia Rzepniewscy i zm z rodziny Rzepniewskich

2.+ Antoni Kotowicz – gregorianka

godz. 9.00

+ Tadeusz, Franciszek Osmólscy oraz zm z rodziny

godz. 10.15

1.+ Stanisław,Helena, Stanisław Mormol i Maria i Józef Dobrogowscy

2.+ Alicja Falkowska (1r.)

godz. 12.00

1.+Józef Mierzwiński- of uczestnicy pogrzebu

2. W intencji Kamila o Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na czas rozpoczętego roku akademickiego

godz. 16.00

+ Halina Buczyńska (20r.), Michał i Antoni Gładzki

Kaplica

+ Janina (20r.), Józef Tomczuk (20r.) i Henryk Maląg

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

9.10 – 15.10.2017

Poniedziałek 9.10.2017 r. - wsp. bł. Wincentego Kadłubka

godz. 6.30

1. O zgodę w małżeństwie, miłość i dobre życie

2.+ Jadwiga, Adolf, Bożena i Antoni

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Krzysztof Grzyb – of uczestników pogrzebu

godz.18.00

1.+ Józef Mierzwiński – of uczestników pogrzebu

2. O zdrowie i błog. Boże dla Edyty i potrzebne łaski w rodzinie

Wtorek 10.10.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Józef Bańkowski, Waleria, Edward i Wojciech

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Zofia-Teodora Zawadzka (5r.)

godz. 18.00

1.+ Barbara Wildeman - of uczestnicy pogrzebu

2.+ Stanisław Kaliszuk (7r.)

Środa 11.10.2017 r.

godz. 6.30

+ Albin Stalewski – of uczestników pogrzebu

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Władysław i Władysława Oksztulscy

godz. 18.00

1.+ Józef, Waleria, Edward i Wojciech Bańkowscy

2.+ Daniel Falkowski

Czwartek 5.10.2017 r.

godz. 6.30

+ Zygmunt (19r.) i Łucja Hryniewiccy

godz. 7.00

1.+ Janina Hryniewicka (13r.)

2.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

godz. 18.00

1.+ Danuta Malinowska i Eugenia Karol – of KŻR św. Jana Pawła II

2.+ Andrzej Zawadzki (8r.), Franciszka(f) i Feliks

Piątek 13.10.2017 r.

godz. 6.30

+ Antoni Kotowicz - gregorianka

godz. 7.00

1.+ Edward Szklarz – of uczestników pogrzebu

2. W intencji Hanny Thomas z okazji 7 ur, i o Boże błog. dla rodziców

godz. 18.00

1. Intencje Fatimskie

2. Dziękczynna i o Boże błog. dla Franciszka i całej rodziny

3. W intencji scholi

4. W intencji mieszkańców ul. Żwirki i Wigury z racji Nawiedzenia rodzin przez Obraz Jezusa Miłosiernego

Sobota 14.10.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Antoni Kotowicz – gregorianka

2.+ Mirosława(f) Andrelczyk (18r.)

godz. 7.00

+ Zygmunt (30r.), Witold (20r.) Oksztulscy, Jan, Maria Motoszko i zm. z rodziny Oksztulskich

godz.16.00

Ślub: Marcin Falkowski – Justyna Grzyb

godz. 18.00

+ Stefan Łukaszewicz (22r.) i Maria oraz zm. z rodziny Łukaszewiczów i Rynkowskich

15.10.2017r.

XXVIII Niedziela Zwykła

godz. 7.00

+ Antoni Kotowicz – gregorianka

godz. 9.00

1.+ Za zmarłych z rodzin Popek, Ostrowskich, Stolarczuków oraz Elżbietę Daniluk

2. W intencji Moniki i Piotra z okazji 10 rocz. ślubu o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla dzieci

godz. 10.15

1.+ Witold Zieleniewski

2. O Boże błog. i potrzebne łaski dla Barbary, Elżbiety i Marty z rodzinami

godz. 12.00

W 4 rocz. ślubu Marka i Katarzyny, 2 rocznicę Szymona i 12 urodziny Kingi

godz. 16.00

1.+ Jadwiga Matuszak (7r.) oraz zm. z rodziny Maruszaków i Dankiewiczów

2. O zdrowie dla Urszuli i Edwarda Siecińskich oraz Moniki, Arkadiusza i Macieja Jaworowskich-of. Chór Polskiej Pieśni Narodowej

Kaplica

+ Marian, Leon, Anna, Jan i Czesław