I N T E N C J E M S Z A L N E

2 – 8 stycznia 2017

 

Poniedziałek 2.01.2017 r.

 

godz. 6.30

1.+ Marian Górski – gregorianka

2. + Andrzej Pietrzykowski

godz. 7.00

1. + Lucjan Tchórznicki – of. uczetników pogrzebu

2. dziękczynno – błagalna w 18 rocznice urodzin o zdrowie i potrzebne łaski dla Dominika

godz. 18.00

+ Edward Kończak 9 r. śm i zm. z rodziny

Wtorek 3.01.2017 r.

 

godz. 6.30

1.+ Marian Górski – gregorianka

2. + Sebastian Drobot 2r. Śm i zm. z rodziny Grochowskich

godz. 7.00

1. +Lucjan Tchórznicki – of. uczestników pogrzebu

2. + Genowefa Kotowicz

godz. 18.00

+Eugeniusz Niewiński -of. uczestników pogrzebu

Środa 4.01.2017

 

godz. 6.30

1. + Anna Bagińska , Jan i zm. z rodziny Bagińskich

2. + Edward Marciniak – of. uczestników pogrzebu

godz. 7.00

1. + Lucjan Tchórznicki – of. uczestników pogrzebu

2. + Marian Górski – gregorianka

godz. 18.00

+Stanisława (f) , Tadeusz i Wiesław Bańkowscy , Władysława(f). Henryk Pieczykolan

 

Czwartek 5.01.2017 r.

 

godz. 6.30

1. +Janina i Jan Kostulscy

2. + Lucjan Tchórznicki – of. uczestników pogrzebu

godz. 7.00

1. + Marian Górski – gregorianka

2.

godz. 18.00

+ Zbigniew Krasowski 10 r. śm, Józef i Elżbieta Górscy

Piątek 6.01.2017 r.

 

godz. 7.00

+ Cecylia Bachurzewska i zm . z rodziny ,

godz. 9.00

+ Regina 17 r. śm. , Stanisław 14.r. śm. i zm. z rodziny Bolesta

godz. 10.15

1.o szczęśliwe rozwiązanie dla Magdaleny i Anny

2.+ Jan Borowik – intencja chórzystów

godz. 12.00

+ Józef i Zofia Gąsowscy, Małgorzata i Feliks Skrzypkowscy

godz. 16.00

+ Marian Górski – gregorianka

Kaplica

+Maria Rzepniewska – of. uczestników pogrzebu

Sobota 7.01.2017 r.

 

godz. 6.30

1. + Marian Górski – gregorianka

2. + Andrzej , Urszula, Witold, Aldona Mazur , Tadeusz, Genowefa i Wojciech Paproccy

godz. 7.00

1.+ Eugenia Głowacka 7r. śm i Antoni 12 r. śm

godz. 18.00

1. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

2. + Lucyna Reszelewska i zm. z rodziny

Niedziela 8.01.2017 r.

 

Niedziela Chrztu Pańskiego

 

godz. 7.00

+ Marian Górski – gregorianka

godz. 9.00

+ Anna Jezierska 13. r. i Kazimierz oraz zm. z rodziny Jezierskich i Koczewskich

godz. 10.15

+ Michał i Cezaria Szulc

godz. 12.00

+ Maria, Wiaczesław , Jadwiga i Władysław

godz. 16.00

O Boże Błogosławieństwo dla Doroty z dziećmi

Kaplica

+ ks. Witold Hryniewicki 6 r.