Poniedziałek 18.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Bogusław Lech Hasik

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 7.00

1.+ Jadwiga Rzepniewska – of uczestnicy pogrzebu

2.+ Jerzy Paluch (1r.)

godz.18.00

1.+ Zofia i Hilary Urban, Anna, Henryk, Jan Cieślak, Nikodema (f), Józef, Józef Bagiński i zm. z rodziny

2.+ Franciszka i Karol Łuczaj oraz zm. z rodziny

Wtorek 19.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Irena Krasowska (6r.)

2.+ Edward Zawadzki i zm. z rodziny

godz. 7.00

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

2.+ Grzegorz Paluszczyk- of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1. O zdrowie i błog. Boże z okazji 35 rocz. Ślubu Lili i Mirosława Guzek

2.+ Józef i Janina Berg

Środa 20.09.2017

godz. 6.30

1.+ Albin Stalewski- of uczestnicy pogrzebu

2. Dziękczynno-błagalna z okazji 4 ur. wnuka Filipa

godz. 7.00

1.+ Józef Przepierowski – of uczestników pogrzebu

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 18.00

1.+ Zenon Puchalski (16r.) i zm. z rodziny

2.+ Grzegorz Paluszczyk – of uczestników pogrzebu

Czwartek 21.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Józef Mierzwiński – of uczestników pogrzebu

2.+ Bolesław Grabowski (17r.), Jan i Felicja, zm. z rodziny Miluskich

godz. 7.00

1.+ Jakub Kayzer

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 18.00

1. Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błog. i opieką Matki Najświętszej dla Zbigniewa

2.+ Adela, Andrzej, Eugeniusz, zm. z rodziny Głowackich i Paszków

Piątek 22.09.2017 r.

godz. 6.30

1. O zdrowie Andrzeja, Beaty, Stasia i ich rodzin

2.+ Konstanty (38r.), Anna (8r.) Grzeszczuk

godz. 7.00

1.+ Jadwiga Rzepniewska

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 18.00

1.+ Zofia (13r.) i Józef oraz zm. z rodzin Niewińskich i Malinowskich

2.+ Włodzimierz (48r.), Józefa, Ewelina, Eugeniusz, zm. z rodzin Koźluk, Jakubowskich i Bolesta

Sobota 23.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Marcin (11r.) i Stanisława Niewińscy, Aleksander, Eugenia i Jan Kozłowscy

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 7.00

1.+ Maria i Wacław Łuczaj, zm. z rodzin Hryniewickich i Łuczajów

2.+ Barbara Wildeman w 30 dz. po śm.

godz.16.00

Ślub: Elwira Kalinowska i Marcin Trojan

godz.17.00

Ślub: Marta Smotek i Conrad Sala

godz. 18.00

1.+ Genowefa Kotowicz – of uczestników pogrzebu

24.09.2017 r.

XXV Niedziela Zwykła

godz. 7.00

1.+ Władysław Żukowski (1r.)

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 9.00

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członków KŻR im. św. Rodziny i zmarłych

godz. 10.15

O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Kazimierza i Leokadii Sowoniuk z okazji 50 rocz. ślubu

godz. 10.15

+ Halina(2r.) i Franciszek (18r.) Ambrożewicz

godz. 12.00

+ Anna Kaliszuk (7r.), zm. z rodzin Kaliszuków i Górskich

godz. 16.00

+ Janusz Kontrym (14r.)

Kaplica

+ Jadwiga Rzepniewska – of uczestników pogrzebu