I N T E N C J E M S Z A L N E

9.10 – 15.10.2017

Poniedziałek 9.10.2017 r. - wsp. bł. Wincentego Kadłubka

godz. 6.30

1. O zgodę w małżeństwie, miłość i dobre życie

2.+ Jadwiga, Adolf, Bożena i Antoni

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Krzysztof Grzyb – of uczestników pogrzebu

godz.18.00

1.+ Józef Mierzwiński – of uczestników pogrzebu

2. O zdrowie i błog. Boże dla Edyty i potrzebne łaski w rodzinie

Wtorek 10.10.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Józef Bańkowski, Waleria, Edward i Wojciech

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Zofia-Teodora Zawadzka (5r.)

godz. 18.00

1.+ Barbara Wildeman - of uczestnicy pogrzebu

2.+ Stanisław Kaliszuk (7r.)

Środa 11.10.2017 r.

godz. 6.30

+ Albin Stalewski – of uczestników pogrzebu

godz. 7.00

1.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

2.+ Władysław i Władysława Oksztulscy

godz. 18.00

1.+ Józef, Waleria, Edward i Wojciech Bańkowscy

2.+ Daniel Falkowski

Czwartek 5.10.2017 r.

godz. 6.30

+ Zygmunt (19r.) i Łucja Hryniewiccy

godz. 7.00

1.+ Janina Hryniewicka (13r.)

2.+ Antoni Kotowicz - gregorianka

godz. 18.00

1.+ Danuta Malinowska i Eugenia Karol – of KŻR św. Jana Pawła II

2.+ Andrzej Zawadzki (8r.), Franciszka(f) i Feliks

Piątek 13.10.2017 r.

godz. 6.30

+ Antoni Kotowicz - gregorianka

godz. 7.00

1.+ Edward Szklarz – of uczestników pogrzebu

2. W intencji Hanny Thomas z okazji 7 ur, i o Boże błog. dla rodziców

godz. 18.00

1. Intencje Fatimskie

2. Dziękczynna i o Boże błog. dla Franciszka i całej rodziny

3. W intencji scholi

4. W intencji mieszkańców ul. Żwirki i Wigury z racji Nawiedzenia rodzin przez Obraz Jezusa Miłosiernego

Sobota 14.10.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Antoni Kotowicz – gregorianka

2.+ Mirosława(f) Andrelczyk (18r.)

godz. 7.00

+ Zygmunt (30r.), Witold (20r.) Oksztulscy, Jan, Maria Motoszko i zm. z rodziny Oksztulskich

godz.16.00

Ślub: Marcin Falkowski – Justyna Grzyb

godz. 18.00

+ Stefan Łukaszewicz (22r.) i Maria oraz zm. z rodziny Łukaszewiczów i Rynkowskich

15.10.2017r.

XXVIII Niedziela Zwykła

godz. 7.00

+ Antoni Kotowicz – gregorianka

godz. 9.00

1.+ Za zmarłych z rodzin Popek, Ostrowskich, Stolarczuków oraz Elżbietę Daniluk

2. W intencji Moniki i Piotra z okazji 10 rocz. ślubu o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla dzieci

godz. 10.15

1.+ Witold Zieleniewski

2. O Boże błog. i potrzebne łaski dla Barbary, Elżbiety i Marty z rodzinami

godz. 12.00

W 4 rocz. ślubu Marka i Katarzyny, 2 rocznicę Szymona i 12 urodziny Kingi

godz. 16.00

1.+ Jadwiga Matuszak (7r.) oraz zm. z rodziny Maruszaków i Dankiewiczów

2. O zdrowie dla Urszuli i Edwarda Siecińskich oraz Moniki, Arkadiusza i Macieja Jaworowskich-of. Chór Polskiej Pieśni Narodowej

Kaplica

+ Marian, Leon, Anna, Jan i Czesław