I N T E N C J E M S Z A L N E

27.11 – 03.12.2017

Poniedziałek 27.11.2017

godz. 6.30

+ Barbara Wildeman – of uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1.+ Jan Radkiewicz - gregorianka

2.+ Teresa Bielecka - gregorianka

godz.18.00

1.+ Stanisław i Julia Malinowscy

2.+ Jan Naumczuk i zm z rodziny Wińskich i Naumczuków

3.+ Stanisław Hryniewicki 30 dz- of uczestnicy pogrzebu

Wtorek 28.11.2017

godz. 6.30

1.+ Jan Radkiewicz – gregorianka

2.+Jan i Kazimierz Niewińscy

godz. 7.00

1.+ Teresa Bielecka - gregorianka

2.+ Genowefa Kotowicz – of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Krzysztof Mioduszewski

2.+ Aleksander Niewiński – of uczestnicy pogrzebu

Środa 29.11.2017

godz. 6.30

1.+ Jan Radkiewicz - gregorianka

2.+ Helena 25 r., Aleksander Metelscy i Michał Harasiuk

godz. 7.00

+Józefa(f), Antoni Stec i Anna, Wacław Bosiaccy

godz. 18.00

1.+ Teresa Bielecka - gregorianka

2.+ Edward Marciniak

Czwartek 30.11.2017

godz. 6.30

1.+Jan 16 r., Janina , Nadzieja, Konstanty Szafran

2. w intencji Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

godz. 7.00

1.+ Teresa Bielecka - gregorianka

2.+ Jan i Edward Zalewscy, Wiktoria, Paweł, Czesław, Jadwiga Szmarło

godz. 18.00

1.+ Andrzej Szmurło i zm z rodziny Kowalczuków i Szmurło

2.+ Jan Radkiewicz - gregorianka

Piątek 01.12.2017

godz. 6.30

1.+ Karolina Szmurło

2.+ Zenon Zawadzki

godz. 7.00

1.+ Witold Wesołowski

2.+ Józef Krysiewicz 24 r.

godz. 18.00

1.+ Genowefa Kotowiczpoczątek gregorianki

2.+ Teresa Bielecka - gregorianka

Sobota 02.12.2017

godz. 6.30

1.+ Marianna(f), Edward Poniatowscy, Zofia i Jan Smolewscy

2.+ Stanisław Falkowski

godz. 7.00

1.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

2.+ Teresa Bielecka - gregorianka

godz. 18.00

1. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

2. + Marcin Hryniewicki 20 r., i zm z rodziny Hryniewickich i Zimnochów

03.12.2017r. I Niedziela Adwentu

godz. 7.00

1.+ Olga , Maria Kasperowicz, Waleria Rutkowska

2.+ Marian Warpechowski

godz. 9.00

1.WYPOMINKOWA

2. O szczęśliwą operację dla Szymona i opiekę M.B dla rodziny

godz. 10.15

1.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

2.+ Teresa Bielecka - gregorianka

godz. 12.00

1.+ Józef Białowarczyk 15 r.

2. Dziękczynno – błag. w int. Mieszkańców ul. Złotej i Błękitnej

godz. 16.00

+ Edward Bobel 18 r., i zm. z rodziny oraz Janina i Wacław Zawadzcy

Kaplica

+ Maria Turowska