I N T E N C J E M S Z A L N E

04.12 – 10.12.2017

Poniedziałek 04.12.2017

godz. 6.30

1.+Barbara Wildeman -of uczestnicy pogrzebu

2.+ Stanisław 16 r, Stanisława (f), i Zygmunt Zimnoch

godz. 7.00

1.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

godz.18.00

1.+ Teresa Bielecka - gregorianka

2.+ Aleksander Niewiński- of uczestnicy pogrzebu

3.+Wiktoria, Franciszek Masłowscy, Marianna i Wiktor Chłód

Wtorek 05.12.2017

godz. 6.30

1.+Janina i Henryk Hryniewiccy

2.+Wanda Niewińska 23 r, Antoni, Halina, Zdzisław Niewińscy

godz. 7.00

1.+ Jan Kowalczuk-of uczestnicy pogrzebu

2.+za zm z rodziny Tworkowskich i Niewińskich

godz. 18.00

1.+ Jan, Andrzej i Marianna Trzeszkowscy, Józef i Leokadia Wietoszko

2.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

Środa 06.12.2017

godz. 6.30

1.+ Genowefa Kotowicz-of uczestnicy pogrzebu

2.+ Stanisława, Tadeusz, Wiesław i zm z rodziny Bańkowskich

godz. 7.00

1.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

2. + Zbigniew 6r, i zm z rodziny Jaroszewicz i Mleczko

godz. 18.00

1.+ Henryk Bańkowski 19 r, Joannai Józef Niewińscy i zm z rodziny

2.+ za zm z KŻR z ul. Konopnickiej i za zm z ich rodzin

Czwartek 07.12.2017

godz. 6.30

1.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

2. Do św. Antoniego z prośbą o pomoc

godz. 7.00

1.+ Natalia, Paweł, Jan i Zygfryd Nartowicz

2.dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Marianny Krysiewicz

godz. 18.00

1. + za zm z rodziny Puchalskich i Sopkow

2. + Irena, Franciszek Malinowscy, Bolesław Hryniewwicki

Piątek 08.12.2017 Niepokalane Poczęcie NMP

godz. 9.00

1.+Małgorzata, Czesława (f), Stanisław i zm z rodziny Nowikow

2.Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Tadeusza i Jadwigi Bogusz w 40 rocznicę ślubu

godz. 12.00

 

1.+Genowefa Wojdakowska 11 r

2.+ Jan, Helena i Józef Kruszewscy

godz. 16.00

1.o zdrowie dla wnuków i o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej

godz. 18.00

1.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

2.Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla ks. Prał Wojciecha Wasaka w 61 rocznicę święceń kapłańskich

Sobota 09.12.2017 REKOLEKCJE

godz. 9.00

1.+Stanisława Zajączkowska 7 r

2.o zdrowie i opiekę M. Bożej dla Patrycji

godz. 12.00

1.+Józef Mierzwiński -of uczestnicy pogrzebu

2.+Helena i Józef Chomiccy

godz. 16.00

1.+Franciszka Hryniewicka i zm z rodziny Hryniewickich i Kosińskich

2.Dziękczynno- błagalna w intencji mieszkańców ul. Tuwima, Krasickiego i Szymborskiej z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego

godz. 18.00

1.Dziękczynna i o potrzebne łaski dla Dominika z okazji 8 urodzin

2.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

10.12.2017r. I Niedziela Adwentu

godz. 7.00

1.+ Józef Mierzwiński – of uczestnicy pogrzebu

2.o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej dla Sylwii i Magdaleny

godz. 9.00

+Edward Kasperowicz

 

godz. 10.15

1.+ Genowefa Kotowicz - gregorianka

2 +Mieczysław Wyszkowski – początek gregorianki

godz. 12.00

1.w intencji Różańca Rodziców za Dzieci

2. o zdrowie, Błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Magdaleny z okazji 18 urodzin

godz. 16.00

+ Romana(f) i Zygmunt Okłota , Marianna i Czesław Oksztulscy

Kaplica 14.00!!

+zm z rodziny Topczewskich, Janinę i Teofila i wszystkich zmarłych