I N T E N C J E M S Z A L N E

05.03 – 11.03.2018

Poniedziałek 5.03.2018

 

godz. 6.30

+ Czesław Pruszyński – gregorianka

godz. 7.00

1.+Edward Malinowski – of uczestnicy pogrzebu

2.+Janina Korolczuk 7 r

godz. 18.00

1.+ Grażyna Sacharzewska – of uczestnicy pogrzebu

2.w intencji Ruchu Rodzin Nazaretańskich

Wtorek 6.03.2018

 

godz. 6.30

1.+Krzysztof Błażej Saczuk- of uczestnicy pogrzebu

 

godz. 7.00

1.+ Czesław Pruszyński – gregorianka

2.+Ostaszewicz Michał i Eugeniusz, Katarzyna i Hieronim, Kazimierz , Maria Skok

godz.18.00

1.+Andrzej Szmurło 11r, Adela i Kazimierz Kowalczuk, Janina Placek

2.+Józef i Bronisława(f)Paruch , zm z rodziny Paruchów i Radziszewskich

Środa 7.03.2018

 

Godz. 6.30

1.+Bernard Lipski 15 r

2.o zdrowie dla dzieci chorych na białaczkę

godz. 7.00

O łaskę nawrócenia i Bożego Miłosierdzia dla grzeszników

godz. 18.00

1.+Aleksander Niewiński – of uczestnicy pogrzebu

2.+ Czesław Pruszyński – gregorianka

Czwartek 8.03.2018

 

godz. 6.30

1.dziękczynna za otrzymane zdrowie z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej dla Marzeny

godz. 7.00

1.+zm z rodziny Borowskich i Popławskich

2. + Czesław Pruszyński – gregorianka

godz. 18.00

1.+Łucja Łojczuk, Walentyna Pietrzykowska i zm z rodziny Jołczuków, Stalewskich i Pietrzykowskich

2.+ Władysława(f), Władysław Oksztulscy

Piątek 9.03.2018

 

Godz. 6.30

1.+Łucjan Dziemianiuk

godz. 7.00

1.+ Krystyna Wysocka – of uczestnicy pogrzebu

2. +Zygmunt Chomicki – of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Piotr Chomicki – of uczestnicy pogrzebu

2.+ Czesław Pruszyński – gregorianka

Sobota 10.03.2018

 

godz. 6.30

1.

godz. 7.00

1.+ Czesław Pruszyński – gregorianka

2.+ Eugeniusz Tworkowski, Jadwiga, Franciszka(f),Kazimierz, Józef Tworkowski

godz. 18.00

1. +Marian Bańkowski, Krzysztof, Helena Czerniakowska, Józef i Felicja Bańkowscy

 

11.03.2018r. IV Niedziela Wielkiego Postu

 

godz. 7.00

1.+ Sławomira(f) i Stanisław Lipińscy, Wacława(f). Bolesław Niewińscy

godz. 9.00

1.+Bogumiła, Adolf Zdrojkowscy, Marianna. Bronisław Łuczaj

2.+ Henryk 6r. Głowacki

godz. 10.15

1.+ Romuald Skrzypkowski i zm z rodziny

2.+ Bolesława(f), Stanisław, Dominik, Ryszard, Cecylia, Antoni i za dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 12.00

1. w intencji Aleksandry z okazji 16 ur o Boże Błog. , zdrowie i opiekę M. Bożej

2.+ Czesław Pruszyński – gregorianka

godz.16.00

O zdrowie i błog. Boże dla Krzysztofa i jego rodziny

kaplica

+ Stanisław Hryniewicki – of uczestnicy pogrzebu