I N T E N C J E M S Z A L N E

02.04 – 08.04.2018

Poniedziałek 2.04.2018

Poniedziałek Wielkanocny

godz. 7.00

1.+ Teresa Żukowska - gregorianka

2. +Krystyna Wysocka 30 dz. - of uczestnicy pogrzebu

godz. 9.00

1.+ Halina Ofman 3r. Adam i zm z rodziny

godz. 10.15

1.+Adam 5r,

2.o zdrowie i bł. Boże w rodzinach: Krystyny Hryniewickiej, Pelagii Hryniewickiej, Krystyny i Krzysztofa Niemczynowicz, Ewy Bujnowskiej, Reginy Szulc,

godz. 12.00

1.+Piotr Chomicki , of. uczestnicy pogrzebu

2.+Zofia i Bolesław Niewińscy i zm z rodziny Niewińskich i Borek

godz. 16.00

+ Irena, Stanisław Kożuszkiewicz, Anna i Mikołaj Zabłudowscy

kaplica

+Stefan 10r, Regina, Anna, Leopold

Wtorek 3.04.2018

godz. 6.30

1.+Zygmunt Chomicki 30dz, of uczestnicy pogrzebu

2.+Krzysztof Lemiesz

Godz. 7.00

1.+Teresa Żukowska - gregorianka

2.+Cezary Misiuk, of. uczestnicy pogrzebu

godz.18.00

1.+ Karolina Szmurło

2.+ Jan, Wiktoria, Dominik, Wiktor Olszańscy

Środa 4.04.2018

godz. 6.30

1.+ Anna, Józef Łuczaj, Kazimiera, Józef, Kazimierz Średzińscy, Józef Olędzki

godz. 7.00

1.+Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 18.00

1.+Tadeusz, Władysław i Ludmiła Kaliszuk, Krzysztof Malinowski

2.+Jadwiga i Henryk Dworakowscy

Czwartek 5.04.2018

godz. 6.30

1.+Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus

2.+Jan 26r, Majewski i zm z rodziny Burzów, Korchów, Majewskich i Hackiewiczów

godz. 7.00

1.+Józefa (f) Markiewicz 6r,

2.+Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 18.00

1.+Aleksander Niewiński , of uczestnicy pogrzebu

2.+Stanisława(f), Jan, Genowefa, i zm z rodziny

Piątek 6.04.2018

godz. 6.30

1.+Maria Chmur 30dz.- of uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1.+Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 18.00

1.+Paweł Oksztulski 10r, Marianna i Czesław Oksztulscy

2.o zdrowie i bł. Boże , opiekę Matki Bożej dla Zbigniewa i jego rodziny

Sobota 7.04.2018

godz. 6.30

1.+Janina Olszewska 19r, Marianna i Michał Zalewscy, Ignacy i Wiktoria Olszewscy

2.+Jan i Marianna Jurkowscy

godz. 7.00

1.+Teresa Żukowska - gregorianka

2.+Krystyna Wysocka , - of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.Dziękczynno- błagalna w 20 r. urodzin Małgorzaty

2.Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II- of. KŻR im. św. Jana Pawła II

08.04.2018

Niedziela Miłosierdzia Bożego

godz. 7.00

1.+Władysław Paszko 8r, Jan i Tekla

2.+Kazimierz, Jadwiga, Marianna Falkowscy

godz. 9.00

1.WYPOMINKOWA

2. Dziękczynno -błagalna w 65 r, urodzin Krystyny Matuszak

godz. 10.15

1.+ s. Elżbieta 3r,

godz.12.00

1.+Albin i Eugenia Szewko oraz zm z rodziny Dowgiało

2.+Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 16.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa i jego rodziny

kaplica

+Piotr Chomicki of, uczestnicy pogrzebu