I N T E N C J E M S Z A L N E

16.04 – 22.04.2018

Poniedziałek 16.04.2018

 

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.+ Jan Bagiński 27 r, Anna

godz. 7.00

1.+ Teresa Żukowska – gregorianka

2.+Kazimierz Wysocki 30 dz.- ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

1. +Marian Jaroszko3r,

2.+ Janina Sienkiewicz - ofiara uczestników pogrzebu

Wtorek 17.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

Godz. 7.00

1.+ Teresa Żukowska - gregorianka

2.+Eleonora 13r, oraz zm z rodziny Korzenieckich i Siekluckich

godz.18.00

1.Dziękczynno -błag w dniu ur. Tadeusza i imienin Roberta

2.+Anna Niewińska 32r, oraz zm Górskich i Niewińskich

Środa 18.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

godz. 7.00

1.+Zygmunt Chomicki – ofiara uczestników pogrzebu

2.+ z rodziny Kucharczyków i Ofman

godz. 18.00

1.+Cezary Misiuk - ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Teresa Żukowska – gregorianka

Czwartek 19.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

godz. 7.00

1.+Antoni Szewczuk - ofiara uczestników pogrzebu

2.+Stanisław Januszewski -ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Dominika Kendyś-ofiara uczestników pogrzebu

2.o Boże Błogosławieństwo i opiekę M. Bożej dla Magdy z okazji 15r. urodzin

Piątek 20.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.+Józefa Topczewska

godz. 7.00

1.+Janina Tworkowska , Józef, Adam, Helena i zm z rodziny Tworkowskich

godz. 18.00

1.+Krystyna Wysocka - ofiara uczestników pogrzebu

2. +Grzegorz Paluszczyk , o zdrowie i błog. dla rodziny

Sobota 21.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.+Franciszka Galicka 5r, i zm z rodziny Galickich

godz. 7.00

1.+Zygmunt Chomicki -ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Janina, Józef Berg i zm z rodziny Berg i Jezierskich

godz. 18.00

1.+ Dominika(f) Borowska 10r, i zm z rodziny Borowskich i Olszańskich

2.+Grażyna Sacharzewska- ofiara uczestników pogrzebu

22.04.2018

IV Niedziela Wielkanocna

godz. 7.00

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.Dziękczynno-błag w 60 r. urodzin Mirosława

godz. 9.00

1.+ Władysława, Ignacy Hryniewiccy, Jan Aleksiejuk, Zygmunt Malewicz, Anna Wysocka, Franciszek Malewicz

2.+Kazimierz Hać 20r,

godz. 10.15

1. Dziękczynno-błagalna z racji imienin ks Prałata Wojciecha Wasaka o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej

2.+Maria, Aleksander, Janina, Katarzyna, Jan, i zm z rodziny Sawoniuków, Władysława(f) Bolesław, Zofia i Michał Jankowskich

godz.12.00

1.+Piotr Chomicki-ofiara uczestników pogrzebu

godz. 16.00

1.+Tadeusz Izdebski

kaplica

+ Leon Pawluczuk 10r.