I N T E N C J E M S Z A L N E

11.06-17.06.2018

Poniedziałek 11.06.2018

godz.6.30

+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 7.00

1.+ Edward 21r, Anna i zm z rodziny Chrom , Mroczyńskich i Służyńskich

godz. 18.00

1.+ Stanisław Januszewski-ofiara uczestników pogrzebu

2. Dziękczynna za 35 lat małżeństwa Barbary i Leszka o Boże Błogosławieństwo i opiekę M. Bożej dla całej rodziny na dalsze lata

Wtorek 12.06.2018

godz. 6.30

1.+ + Witold Zieleniewski - gregorianka

2.+ zmarłych z rodziny Siców i Nowickich

Godz. 7.00

1.+Jadwiga Grabowska - ofiara uczestników pogrzebu

2.+Monika Marciniak 20r, Kazimierz Marciniak, Jadwiga Sztabkowska

godz.18.00

1.o zdrowie i błog. Boże dla Darka

2.+ Grażyna Sacharzewska – ofiara uczestników pogrzebu

Środa 13.06.2018

godz. 6.30

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

2. +Antoni, Jadwiga, Jan Wardeccy

godz. 7.00

Do św. Antoniego za błogosławieństwo w dobytku Witolda i Teresy Krysiewicz

godz. 18.00

1.+ Zm. z Papieskiej Służby Porządkowej :+ Romuald Kotowicz, Janusz Pęczkowski, Adam Ofman, Eugeniusz Chiniewicz

2.INTENCJE FATIMSKIE

3.+Józef Mierzwiński

Czwartek 14.06.2018

godz. 6.30

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

2.+Eugeniusz i Wincenty Niewińscy, Antoni Sawicki oraz dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 7.00

1.+Teresa Drobot-ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

1.+Stanisław i Anna Oksztulscy

2.+ Pelagia 24r, Paweł, Antoni Bosiaccy , Edward Zimnoch oraz zm. z rodziny Bosiackich i Prześnickich

Piątek 15.06.2018

godz. 6.30

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

2.+ Stanisław, Bolesława(f), Ryszard, Cecylia, Antoni , Dominik

godz. 7.00

1.+Bazyli, Antoni, Nadzieja, Olga, i zm z rodz. Gilewscy, Michał, Tadeusz, Paweł i Janina Skarżyńscy

2.+ Lech Krzysztof Kopczyński-ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Stanisław Januszewski-ofiara uczestników pogrzebu

2.+Lidia 17r, Kornel Beziuk, Tadeusz, Edward, Antonina(f), Stanisław, Julia Zalewscy

Sobota 16.06.2018

godz. 6.30

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 7.00

1.+Edward Gołębiewski 5r

2.+Ireneusz Niemczynowicz 8r, , Henryka (f) i Ryszard

godz. 17.00

Ślub: Mariola i Kamil

godz. 18.00

1. Dziękczynno -błag za Eleonorę w 80r. urodzin i Edwarda w 90r. urodzin

2.+Józef, Franciszek, Izabela Krysiewicz, Wiktoria, Jan Żukowski, Genowefa i Kazimierz Żukowscy, Maria i Antoni Stec i zm z rodziny Stec

17.06.2018

XI Niedziela Zwykła

godz. 7.00

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 9.00

1.+Maria i Bronisław, Zenon zm z rodz Kudorwa i Karol

2.Dziękczynno- błag za mieszkańców ul. Młynowej z racji nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego

godz. 10.15

1.+ Edward – Tadeusz Bazyluk 11r.

2. Dziękczynno-błagalna w dniu imienin dla Aliny Krysiewicz o zdrowie , dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo na dalsze lata

godz.12.00

1.+Tadeusz Matuszak 10r. i zm z rodziny

2.+Stanisław Januszewski-ofiara uczestników pogrzebu

3.Dziękczynno – błag za dzieci , które kończą przedszkole Karmelki

godz. 16.00

+

Kaplica

+ Zygmunt , Maria Rzepniewscy