I N T E N C J E M S Z A L N E

25.06-01.07.2018

Poniedziałek 25.06.2018

godz.6.30

1.+ Witold Zieleniewski – gregorianka

2.+ Jerzy Miller 8 r. , Antoni Januszewski

godz. 7.00

+ Jan, Helena zm z rodziny Wincenciak, Soczuk i Marciniak

godz. 18.00

1.+Jadwiga Grabowska- of. uczestnicy pogrzebu

2.+ Jan Grabowski i zm z rodziny Grabowskich i Urynowiczów

Wtorek 26.06.2018

godz. 6.30

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

2.+ Janina i Władysław Sokołowscy

godz. 7.00

1.+Stanisław Żukowski - of. uczestnicy pogrzebu

2.+ Feliks Zabłudowski

godz.18.00

1.+Stanisław Januszewski– of. uczestnicy pogrzebu

2.w intencji Błażeja i Agnieszki z okazji 9 r. ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej dla całej rodziny

Środa 27.06.2018

godz. 6.30

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

2.+ Janina, Marianna, Wacława (f)

godz. 7.00

1.+Anna 16r i Jan Borowik

godz. 18.00

1.Dziękczynna za wytrwanie w abstynencji dla syna

2.o zdrowie i łaski dla członków KżR, sióstr i kapłanów

Czwartek 28.06.2018

godz. 6.30

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

2. + Irena Warpechowska

godz. 7.00

1.+ Joanna Kępkowska 19r.

godz. 18.00

1. +Wacław Bańkowski 33r. I Wiktoria i zm z rodziny

2. +Paweł, Władysława(f), Witold i Joanna

Piątek 29.06.2018

Świętych Apostołów Piotra i Pawła

godz. 7.00

1.+ Witold Zieleniewski – gregorianka

godz. 9.00

+Zygmunt Szerszeń 12r.

godz. 12.00

+Władysława, Paweł, Maria, Wacław Drozdowscy

godz. 18.00

1.+Marian Woiński

2. w intencji Milenki z okazji 1r. urodzin o Boże błogosławieństwo dla rodziców -of. Babcia Jadwiga Wasilewska

Sobota 30.06.2018

godz. 6.30

1.+ Witold Zieleniewskigregorianka

godz. 7.00

+ Stanisław Januszewski-of. uczestnicy pogrzebu

Godz. 17.00

Hryniewicze: Msza Herbowa rodu Ślepowron rodziny Oksztulskich o Boże błogosławieństwo i opiekę M. Bożej i za zm. z rodziny

godz. 18.00

1.+ Henryk Sowiński

01.07.2018

XIII Niedziela Zwykła

godz. 7.00

1.+ Marian Niewiński i zm z rodziny Niewińskich i Górskich

2.+Stanisław Falkowski-początek gregorianki

godz. 9.00

WYPOMINKOWA

godz. 10.15

1.+ Stanisława(f) Doroszko 14 r, Antonii Halina , Mieczysław Doroszko

godz.12.00

1.w intencji Różańca Rodziców za Dzieci

2. Dziękczynno-błag w 35 r ślubu Janusza i Lucyny Pakułów

godz. 16.00

+ Bolesław Misiuk 28r, Marianna(f), Roman, Antoni i zm z rodziny Nierodów

kaplica

+Czesław Hryniewicki -of. uczestnicy pogrzebu