I N T E N C J E    M S Z A L N E

0107 siernia 2016

 

Poniedziałek 01.08.2016 r.

Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

godz. 6.30

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Janina Zawadzka, zm. z rodz. Zawadzkich

godz. 18.00

Dziękczynna oraz o Boże bł. i potrzebne łaski dla Anny i Krzysztofa i ich dzieci oraz dla Julii z racji 12 urodzin

Wtorek 02.08.2016 r.

godz. 6.30

+ Cezaria (f) Szerszeń (5 r.)

godz. 7.00

O szczęśliwą operację dla Małgorzaty

godz. 18.00

+ Zbigniew i Krystyna Pawłowscy

Środa 03.08.2016 r.

godz. 6.30

Dziękczynna i o Boże bł. dla Małgorzaty i Piotra w 3 rocznicę ślubu

godz. 7.00

+ Marianna, Ryszard, Franciszek Florkowscy, Anna, Bolesław, Wiktor Maciejczuk

godz. 18.00

+ Henryk i Janina Kondrat

Czwartek 04.08.2016 r.

Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

godz. 6.30

+ Anna, Wacław, Maria, Wacław Bosiaccy

godz. 7.00

+ Anna Ratyniak – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

+ Walenty Olędzki (4 r.), Kazimierz Chmielewski (1 r.)

Piątek 05.08.2016 r.

godz. 6.30

+ Anna Ratyniak – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

O Boże bł. i łaskę wiary dla Juliusza i Bogusława

godz. 18.00

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Kacpra w 18 urodziny

Sobota 06.08.2016 r.

Święto Przemienienia Pańskiego

godz. 6.30

+ Jan ( 30 r.), Franciszek, Bronisława (f), ks. Hieronim, Tadeusz, Stefan, Helena, Halina, Henryka (f) oraz dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 7.00

+ Henryk i Janina Kondrat

godz. 17.00

W intencji nowożeńców

godz. 18.00

W intencjach zanoszonych za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

XIX Niedziela zwykła 07.08.2016 r.

godz. 7.00

+ Jan Oksztulski (27 r.), Anna, Mieczysław Oksztulscy; Kamila, Stanisław Jankowscy; Zofia i Michał Jankowscy

godz. 9.00

WYPOMINKOWA

godz. 10.15

+ Jan, Zofia, Franciszek

godz. 12.00

W intencji dzieci i rodziców – KRR

godz. 16.00

+ Łukasz Wasilewski, zm. z rodz. Wasilewskich i Kapelów

Kaplica

+ Tadeusz Łobasiuk (7 r.)

 

 

I N T E N C J E    M S Z A L N E

2531 lipca 2016

 

Poniedziałek 25.07.2016 r.

Święto św. Jakuba Apostoła

godz. 6.30

+ Edward Bańkowski

godz. 7.00

+ Krzysztof Jakubowski – of. mama Agnieszka

godz. 18.00

O Boże bł., potrzebne łaski dla członków kółka różańcowego oraz dla wszystkich kapłanów i sióstr zakonnych

Wtorek 26.07.2016 r.

Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

godz. 6.30

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Bronisław, Bronisław Krąglej

godz. 18.00

+ Anna i Wiktor Brzozowscy

Środa 27.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Marian Górski

godz. 7.00

1. + Eugenia Karol – ofiara uczestników pogrzebu

2. + Janina Sokołowska  – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

Czwartek 28.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Adolf Grabowski (12 r.), Bronisława (f), Joanna i Julian Falkowscy

godz. 18.00

+ Krzysztof Mioduszewski

Piątek 29.07.2016 r.

Wspomnienie św. Marty

godz. 6.30

+ Michał Szulc (39 r.), Cezaria Szulc

godz. 7.00

+ Ryszard Chomicki – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

+ Krystyna Falkowska (11 r.)

Sobota 30.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

O Boże bł. dla dzieci

godz. 17.00

W intencji nowożeńców

godz. 18.00

+ Gustaw Narbutt (1 r.)

XVIII Niedziela zwykła 31.07.2016 r.

godz. 7.00

+ Emilia, Władysław, Ryszard, Mieczysław, Zygmunt Bienieccy

godz. 9.00

O Boże bł dla KR św. Rodziny

godz. 10.15

Dziękczynna i o Boże bł. dla Haliny i Konstantego Malinowskich z racji 80 urodzin

godz. 12.00

+ Teresa Woińska (4 r.), Zofia Dąbrowska

godz. 16.00

Dziękczynna w 7 rocznicę ślubu Agnieszki i Grzegorza Rybak

Kaplica

+ Anna, Wiktor, Maria, Hubert