I  N  T  E  N  C J  E      M  S  Z  A  L  N  E

27 stycznia – 2 lutego 2014

Poniedziałek

27.01.2014 r.

 

 Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Czesław Pruszyński (30 dz. po śm.) - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Henryk Kasperowicz (12 rocz. śm.)

 

1. + Wacław, Kazimiera, Józef, Adam, Łucja

2. + Wacław (30 rocz. śm.), Joanna

 

Wtorek

28.01.2014 r.

 

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Franciszek Olszewski (20 rocz. śm.), Maria

 

+ Zenaida Januszewska - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. O zdrowie i bł. Boże dla Stanisława w 75 rocz. urodzin

2. + Janusz Kendyś - ofiara uczestników pogrzebu

 

Środa

29.01.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Zofia Ptaszyńska - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Janusz Kendyś - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. + Wincenty Niewiński - ofiara uczestników pogrzebu

2. + Bronisław, Kamila Szerszeń, Stanisława (f), Andrzej Bas

 

Czwartek

30.01.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

O zdanie egzaminów i Boże bł. dla Łukasza

 

+ Zenaida Januszewska - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. + Janina (8 rocz. śm.), Jan (68 rocz. śm.) Zbiegień, Stefan Smaszcz (12 rocz. śm.)

2. ………………………………

 

Piątek

31.01.2014 r.

 

Wspomnienie św. Jana Bosko

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

…………………………….

 

+ Felicja Woińska (14 rocz. śm.)

 

1. + Janusz Kendyś - ofiara uczestników pogrzebu

2. …………………………….

 

Sobota

01.02.2014 r.

 

Pierwsza sobota miesiąca

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1. + Bogdan Porowski (4 rocz. śm.), zm. z rodz. Porowskich i Jankowskich

2. Władysław i Jadwiga Zaręba, zm. z rodz. Zarębów

 

…………………………….

 

W int. polecanych za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II – of. Kółko Różańcowe im. Jana Pawła II

 

Niedziela

02.02.2014 r.

 

IV Niedziela ZwykłaŚwięto Ofiarowania Pańskiego

 

godz. 7.00

 

godz. 9.00

 

godz. 10.15

 

godz. 12.00

 

godz. 16.00

 

 

KAPLICA

…………………………….

 

+ WYPOMINKOWA

 

ZA PARAFIAN (w int. chrzczonych dzieci)

 

W int. dzieci, młodzieży, rodziców – of. Kółko Różańcowe Rodziców

 

+ Zuzanna i Bolesław Szałkowscy

 

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże w pracy i w dobytku w Nowym Roku

 

I  N  T  E  N  C J  E      M  S  Z  A  L  N  E

20 - 26 stycznia 2014

Poniedziałek

20.01.2014 r.

 

 

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

 

godz. 18.00

 

1. + Mikołaj Januszewski (3 rocz.), Zenaida

2. + Leontyna, Genowefa, Danuta, Henryk, Janusz

 

1. + Czesław Pruszyński - ofiara uczestników pogrzebu

2. + Tadeusz, Zenon, Krystyna

 

+ Roman Klausa, Janina i Kazimierz Bachurek

 

Wtorek

21.01.2014 r.

 

Wspomnienie św. Agnieszki

 

godz. 6.30

 

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1. + Alicja Pajko - ofiara uczestników pogrzebu

2. +Barbara Profiruk (4 rocz.), zm. z rodz., Mikołaj, Regina, Genowefa, Wiktor

 

+ Zenaida Januszewska - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. O Boże bł., zdrowie i potrzebna łaski dla Magdaleny z okazji 17 rocz. urodzin

2. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Mariusza z okazji 35 rocz. urodzin

 

Środa

22.01.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

 

 

godz. 7.00

 

 

godz. 18.00

 

1. + Teodora (f) Zawadzka - ofiara uczestników pogrzebu

2. + Jan (5 rocz. śm.), Stanisława (f) Łukaszewicz, Bronisława (f) Malinowska, Adam i Anna Iwańczuk, Włodzimierz Bubel,  zm. z rodz.

 

+ Stanisław Czarnecki (10 rocz. śm.), Marianna i Kazimierz Czarneccy, Józef, Maria, Edward Dobrogowscy

 

1. + Kazimierz Kondrat (16 rocz. śm.), zm. z rodz. Kondratów i Łuczajów

2. + Janusz Łukaszewicz (20 rocz. śm.)

 

Czwartek

23.01.2014 r.

 

Wspomnienie bł. Męczenników Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

 

godz. 18.00

 

 

+ Kazimierz Radziszewski (6 rocz. śm.), Witold, Zygmunt, Leszek, Zbigniew

 

1. Dz. – bł. w intencji rodziny

2. + Kazimierz Zalewski - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Jan Kotowicz (23 rocz. śm.), Romuald, Aleksandra (f), Adela, Aleksander, Czesław, Bolesław

 

Piątek

24.01.2014 r.

 

Wspomnienie św. Franciszka Salezego

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Alicja Pajko - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Krzysztof Mioduszewski - ofiara uczestników pogrzebu

 

 O potrzebne łaski i Boże bł. dl członków KŻR pod patronatem MB z G. Karmel, dla naszych księży i sióstr zakonnych, o życie wieczne dla zmarłych

 

Sobota

25.01.2014 r.

 

Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1. + Zenaida i Mikołaj Januszewscy

2. + Henryk Jabłoński

 

+ Henryk Jabłoński

 

+ Henryk Miłkowski - ofiara uczestników pogrzebu

 

Niedziela

26.01.2014 r.

 

III Niedziela Zwykła

 

godz. 7.00

 

godz. 9.00

 

godz. 10.15

 

 

godz. 12.00

 

godz. 16.00

 

 

KAPLICA

ZA PARAFIAN

 

+ Jadwiga, Stanisław, Sławomir Kapela, zm. z rodz. Wasilewskich

 

+ Antoni Popławski (7 rocz. śm.), Jadwiga, Wacław, Elżbieta, Stanisław, Wacław

 

+ Stanisław Nowak (5 rocz. śm.)

 

+ Franciszek (10 rocz. śm.), Irena Malinowscy, Bolesław Hryniewicki

 

 

+ Bolesław Hryniewicki, Regina, Mikołaj Sokołowski