I  N  T  E  N  C J  E      M  S  Z  A  L  N  E

7 - 13 października 2013 r.

 

Poniedziałek

7.10.2013 r.

Wspomnienie NMP Różańcowej

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

1. + Irena Rzepniewska - gregorianka

2. + Artur Oksienczuk - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Józefa (f) i Edward Rybałtowscy

 

1. + Helena Wincenciak 30 dzień po śmierci - ofiarowała wnuczka

2. + Elżbieta Rzepniewska - ofiara uczestników pogrzebu

3. + Walenty Olędzki i Aleksandra (f) Chmielewska – of. syn z żoną

 

Wtorek

8.10.2013 r.

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

 

 

godz. 18.00

1. + Zbigniew Malinowski-ofiara uczestników pogrzebu

2. +Józef (m), Waleria, Wojciech, Witold, zm. z Rodziny Bańkowskich

 

1. + Michał Grabowski i zm. Rodziców: Adela i Stanisław (m)

2. + Jarosław Tusiński 19 rocz. śm., Adela i Józef (m) Rzepniewscy, Felicja i Stanisław (m) Tusińscy

 

1. + Irena Rzepniewska - gregorianka

2.Intencja dz.-bł. w 10 r. urodzin Jakuba z prośbą o Boże bł. i opiekę M.B. Różańcowej

 

Środa

9.10.2013 r.

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

 

godz. 18.00

1. + Irena Rzepniewska - gregorianka

2. + Władysława (f), Władysław Oksztulscy

 

1. O Bł. Boże i zdrowie dla Zofii Ptaszyńskiej w 90 r. ur.

2. O łaskę zdrowia dla Wacława, Józefy i Jadwigi

 

1. + Janina Hryniewicka 9rocz. św.

2. + Mirosław Car-ofiara uczestników pogrzebu

 

Czwartek

10.10.2013 r.

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

1. + Mirosław Car-ofiara uczestników pogrzebu

2. + Romana (f), Zygmunt Okłota, Marianna i Czesław Oksztulscy

 

+ Irena Rzepniewska – gregorianka

 

1. + Andrzej Mazur 7rocz. Adela, Witold Mazurowie, Genowefa, Tadeusz, Wojciech Paproccy

2. + Stanisław (m) Malinowski-ofiara uczestników pogrzebu

 

Piątek

11.10.2013 r.

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

1. + Mirosław Car-ofiara uczestników pogrzebu

2. + Krzysztof Porowski 8 rocz. zm. z rodzin Porowskich i Jankowskich

 

+ Irena Rzepniewska - gregorianka

 

EGZ. 1.+ Andrzej Zawadzki 4 rocz.

2.+ Walentyna (f) i Mieczysław Bańkowscy -ofiara uczestników pogrzebu

3. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Daniela z racji 29 rocz. urodzin

 

Sobota

12.10.2013 r.

 

godz. 6.30

 

godz. 16.00

 

godz. 17.00

 

godz. 18.00

+ Irena Rzepniewska - gregorianka

 

W int. nowożeńców: Agnieszka Kawecka – Maciej Paradowicz

 

W int. nowożeńców: Magdalena Hryniewicka – Piotr Białowieżec

 

+ Zygmunt Hryniewicki 15 rocz. śm.

 

XXVIII Niedziela Zwykła

13.10.2013 r.

 

Dzień Papieski

 

Procesja Fatimska

 

godz. 7.00

 

godz. 9.00

 

godz. 10.15

 

godz. 12.00

 

 

godz. 16.00

 

KAPLICA

+ Lucyna 6 rocz. i Henryk Montewscy, Teresa i Zygmunt

 

Intencja WYPOMINKOWA

 

+ Franciszek Sadowski i zm. z rodziny Sadowskich

 

O Boże Błogosławieństwo dla pielgrzymów do Ziemi Świętej, a szczególnie dla ks. Proboszcza, Krystyny i Aliny

 

Intencje Fatimskie - zakończenie Nabożeństw Fatimskich 2013

 

+ Irena Rzepniewska – gregorianka

 

 

I  N  T  E  N  C J  E      M  S  Z  A  L  N  E

30 września – 6 października 2013 r.

 

Poniedziałek

30.09.2013 r.

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

1. + Stanisława Malinowskiego

2. + Walentynę i Mieczysława Bańkowskich

 

+Wacława Hryniewickiego

 

1. + Janusza Niewińskiego – zakończenie gregorianki

2. O Boże bł., potrzebne łaski dla Jolanty i Mariusza z racji 12r. ślubu

 

Wtorek

1.10.2013 r.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

ODPUST

godz. 9.00

 

godz. 12.00

 

 

godz. 16.00

 

godz. 18.00

+ Irenę Rzepniewską – rozpoczęcie gregorianki

 

O zdrowie i Błogosławieństwo dla Anny i Marka w 3r. ślubu i opiekę św. Teresy dla małego Mikołajka

 

Gabrielę, Kazimierza, Edwarda Sopków

 

+ Janinę Leszczyńską, Andrzeja, Zofię, Wiktora Poświątnych

 

Środa

2.10.2013 r.

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

1. + Irenę Rzepniewską - gregorianka

2.+ Janusza Niewińskiego i zm. z Rodzin Niewińskich i Modzelewskich

 

+Janinę Borowską 16r. i Eugeniusza Borowskiego

 

1.W intencjach pielgrzymów Licheń-Toruń

2.W int. Ruchu Rodzin Nazaretańskich

3.+ Marię, Jana, Waldemara Kaweckich, Jana Karol i zm. z Rodziny

 

Czwartek

3.10.2013 r.

I czwartek miesiąca

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

1.+ Mirosława Cara-ofiara uczestników pogrzebu

2.+Krystynę Kasperowicz-ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Irenę Rzepniewską - gregorianka

 

1. O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Bartosza Żukowskiego z okazji 5 r. urodzin

2. w 24 r. ur. Gerarda

3. +Franciszka Leszczyńskiego

 

Piątek

4.10.2013 r.

I piątek miesiąca

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

 

godz. 18.00

1. + Czesława i Zofię Zaręba i zm. z Rodziny Zarębów

2. + Łucję Hryniewicką 2r.

 

1.+ Irenę Rzepniewską - gregorianka

2. +Adama

 

+Józefa Białowarczyka

 

Sobota

5.10.2013 r.

I sobota

miesiąca

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

1.+ Irenę Rzepniewską - gregorianka

2.+Mirosława Cara-ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Witolda Oksztulskiego 16r., Kazimierza, Zygmunta, Zbigniewa i Leszka

 

1.+Helenę i Józefa Witerskich

2.+Stefana Januszewskiego 3r.

3.Kółko Różańcowe im. bł. Jana Pawła II

 

XXVII Niedziela Zwykła

6.10.2013 r.

 

godz. 7.00

 

godz. 9.00

 

 

godz. 10.15

 

godz. 12.00

 

godz. 16.00

 

 

KAPLICA

+Franciszka i Wiktorię Wińskich

 

O Błogosławieństwo Boże i opiekę M.B. dla członków KŻR im. Rodziny Nazaretańskiej i o zbawienie dla zmarłych

 

W intencji dzieci ochrzczonych i ich Rodzin

 

W int. dzieci, młodzieży i rodziców - of. Koło Różańcowe Rodziców

 

O Dary Ducha Świętego dla Kamila i Marioli w nowym roku szkolnym i akademickim

 

+ Irenę Rzepniewską - gregorianka