I N T E N C J E    M S Z A L N E

2531 lipca 2016

 

Poniedziałek 25.07.2016 r.

Święto św. Jakuba Apostoła

godz. 6.30

+ Edward Bańkowski

godz. 7.00

+ Krzysztof Jakubowski – of. mama Agnieszka

godz. 18.00

O Boże bł., potrzebne łaski dla członków kółka różańcowego oraz dla wszystkich kapłanów i sióstr zakonnych

Wtorek 26.07.2016 r.

Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

godz. 6.30

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Bronisław, Bronisław Krąglej

godz. 18.00

+ Anna i Wiktor Brzozowscy

Środa 27.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Marian Górski

godz. 7.00

1. + Eugenia Karol – ofiara uczestników pogrzebu

2. + Janina Sokołowska  – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

Czwartek 28.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Adolf Grabowski (12 r.), Bronisława (f), Joanna i Julian Falkowscy

godz. 18.00

+ Krzysztof Mioduszewski

Piątek 29.07.2016 r.

Wspomnienie św. Marty

godz. 6.30

+ Michał Szulc (39 r.), Cezaria Szulc

godz. 7.00

+ Ryszard Chomicki – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

+ Krystyna Falkowska (11 r.)

Sobota 30.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Anna Miller Hryniewicka – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

O Boże bł. dla dzieci

godz. 17.00

W intencji nowożeńców

godz. 18.00

+ Gustaw Narbutt (1 r.)

XVIII Niedziela zwykła 31.07.2016 r.

godz. 7.00

+ Emilia, Władysław, Ryszard, Mieczysław, Zygmunt Bienieccy

godz. 9.00

O Boże bł dla KR św. Rodziny

godz. 10.15

Dziękczynna i o Boże bł. dla Haliny i Konstantego Malinowskich z racji 80 urodzin

godz. 12.00

+ Teresa Woińska (4 r.), Zofia Dąbrowska

godz. 16.00

Dziękczynna w 7 rocznicę ślubu Agnieszki i Grzegorza Rybak

Kaplica

+ Anna, Wiktor, Maria, Hubert

 

I N T E N C J E    M S Z A L N E

1824 lipca 2016

 

Poniedziałek 18.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Waldemar Sobieszczak – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Antoni, Andrzej, Jan Moniuszko; Emilia i Witold Jabłonowscy, Irena Jabłonowska; Stefania i Piotr Tołczyk

godz. 18.00

Dziękczynna do Matki Bożej za otrzymane łaski

Wtorek 19.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Zygmunt, Helena, Zenon, Ryszard, Zenon, Mieczysław, Amelia, Jadwiga, Rozalia, Paweł

godz. 7.00

+ Eugenia Genowefa Karol – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

+ Krzysztof Borowski (10 rocz.)

Środa 20.07.2016 r.

Wspomnienie bł. Czesława, kapłana

godz. 6.30

+ Czesław i Zofia Zaręba

godz. 7.00

+ Genowefa Kunicka (14 rocz.), zm. z rodz. Mierzwińskich

godz. 10.00

Poświęcenie pól w Sobótce

godz. 18.00

+ Danuta Malinowska (2 rocz.)

Czwartek 21.07.2016 r.

godz. 6.30

+ Piotr Goman, Antonia, Ryszard, Michał Wróblewscy

godz. 7.00

O Boże bł., potrzebne łaski dla Małgorzaty w 20 urodziny

godz. 18.00

+ Piotr Michalski (15 rocz.), zm. z rodziny Michalskich

Piątek 22.07.2016 r.

Święto św. Marii Magdaleny

godz. 6.30

+ Waldemar Sobieszczak – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Helena Żukowska

godz. 18.00

+ Maria, Stanisław, Józef Kieczń, zm. z rodz. Kieczeniów i śpiewaków

Sobota 23.07.2016 r.

Święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

godz. 6.30

+ Waldemar Sobieszczak – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Robert Niewiński

godz. 17.00

W intencji nowożeńców

godz. 18.00

O Boże bł., potrzebne łaski dla Weroniki w 12 urodziny

XVII Niedziela zwykła 24.07.2016 r.

godz. 7.00

+ Henryk Szulc, zm. z rodz. Szulców, Chromów i Popiołków

godz. 9.00

+ Anna Kaliszuk i zmarli z rodziny

godz. 10.15

O Boże bł., potrzebne łaski dla Mateusza Krysiewicza w 17 ur. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i Matki Bożej Fatimskiej

godz. 12.00

+ Józefa (f) Kryńska (1 rocz.)

godz. 16.00

+ Walentyna, Antoni, Feliks, Wincenty Niewińscy; Henryka (f) i Marian Zaremba

Kaplica

+ Waldemar Sobieszczak – ofiara uczestników pogrzebu