I  N  T  E  N  C J  E      M  S  Z  A  L  N  E

07 kwietnia – 13 kwietnia 2014

Poniedziałek

07.04.2014 r.

 

 

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1. + Marianna Sadowska

2. + Tadeusz Bańkowski (rocz.), Stanisława (f), Wiesław

 

……………………………………

 

1. + Paweł Oksztulski (6 rocz.), Marianna, Czesław Oksztulscy

2. + Marianna i Jan Jurkowscy

 

Wtorek

08.04.2014 r.

 

 

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1. + Marianna Sadowska – ofiara uczestników pogrzebu

2. ……………………………….

 

……………………………………

 

1. + Wiesława (f) Hryniewicka - ofiara uczestników pogrzebu

2. + Kazimiera Chrom (16 rocz.)

 

Środa

09.04.2014 r.

 

 

Droga Krzyżowa

 

godz. 6.30

 

 

 

godz. 7.00

 

ok.  17.45

 

1. + Marianna Sadowska – ofiara uczestników pogrzebu

2. + Jan Gregorczuk (13 rocz.śm.), Józefa (f), Antoni, Marianna, Bożena, Agnieszka, zm. z rodziny

 

……………………………………

 

1. O Boże bł., potrzebne dary, opiekę MB i łaskę zdrowia dla Anny

2. + Czesława (f) (7 dzień po śm.), Tadeusz Hryniewiccy

 

Czwartek

10.04.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1. + Bronisława Chibowska

2. ……………………………………

 

……………………………………

 

1. O zdrowie dla Lecha

2. ……………………………………

 

Piątek

11.04.2014 r.

 

 

Droga Krzyżowa

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

ok.  17.45

 

1. + Henryk Zieleniewski (13 rocz. śm.)

2. ……………………………….

 

……………………………………

 

1. + Karol Łuczaj (41 rocz.), zm. z rodz. Łuczajów, Kazimierz Kondrat, zm. rodziców i rodzeństwo

2. Piotr Sitek (11 rocz. śm.)

 

Sobota

12.04.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

 

 

 

godz. 18.00

 

1. O zdrowie i Boże bł. dla Eugeniusza Wróblewskiego

2. + Olga Iwaniuk

 

+ Adolf, Bronisława, Wincenty, Helena, Czesław, Janina, Edward, Michał, Irena Ambrożewicz, Bronisława, Edmund Rynkiewicz, Marek Cecot, Ludmiła Golonko, Anna i Stanisław Marczuk i o zdrowie dla Józefa Ambrożewicza

 

1. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Kaji z racji 15 rocz. urodzin

2. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Miłosza w 4 rocz. urodzin, dla Błażeja w 2 rocz. urodzin i dla Małgorzaty w 50 rocz. urodzin

 

Niedziela

13.04.2014 r.

 

Niedziela Palmowa

 

 

 

godz. 7.00

 

godz. 9.00

 

godz. 10.15

 

 

godz. 12.00

 

godz. 16.00

 

KAPLICA

+ Lucjan Hryniewicki (21 rocz. śm.), Wacław i Cezaria Hryniewiccy

 

+ Wacław Hryniewicki

 

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Janiny i Stanisława Januszewskich z racji 43 rocz. zawarcia związku małżeńskiego

 

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Katarzyny Kłosowskiej

 

+ Tadeusz Izdebski (3 rocz.)

 

+ Teofil, Janina, zm. z rodz. Topczewskich

 

I  N  T  E  N  C J  E      M  S  Z  A  L  N  E

31 marca – 06 kwietnia 2014

 

Poniedziałek

31.03.2014 r.

 

 

REKOLEKCJE

 

godz. 9.00

 

godz. 10.30

 

godz. 12.00

 

 

godz. 16.00

 

godz. 18.00

 

+ Władysława Hryniewicka - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Marianna Sadowska

 

1. O zdrowie i Boże bł. dla księży i Sióstr pracujących w naszej parafii

2. ………………………………

 

Dz. i o Boże bł. oraz zdrowie dla Amelki

 

Dz. i o Boże bł., zdrowie, opiekę MB dla Adama w 13 rocznicę urodzin

Wtorek

01.04.2014 r.

 

 

REKOLEKCJE

 

godz. 9.00

 

godz. 10.30

 

godz. 12.00

 

 

godz. 16.00

 

 

godz. 18.00

 

+ Adam

 

……….

 

1. O zdrowie i Boże bł. dla Aleksego

2. ………………………………

 

Dz. za otrzymane łaski dla pielgrzymów do Sokółki oraz o Boże bł. dla całej parafii

 

+ Tadeusz Cisek (10 rocz.)

Środa

02.04.2014 r.

 

 

Droga Krzyżowa

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

ok.  17.45

 

1. + Irena Kożuszkiewicz

2. + Janusz Niewiński, zm. z rodz. Niewińskich i Modzelewskich

 

+ Marianna Sadowska (30 dzień po śm.)

 

1. w int. RRN

2. + Władysława (f), Stanisław Niewińscy

 

Czwartek

03.04.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Bronisława Chibowska

 

…………………..

 

1. + Eugenia, Albin, Wiesław Szewko, Antoni, Antonina, Michał, Antoni, Antonina Dowgiało, Eugeniusz Bańkowski

2. + Karolina Szmurło (10 rocz.)

3. O dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Marysi w 15 rocz. urodzin

 

Piątek

04.04.2014 r.

 

 

Droga Krzyżowa

 

godz. 6.30

 

 

 

godz. 7.00

 

 

ok.  17.45

 

1. + Anna (17 rocz.), Józef Łuczajowie, Kazimiera, Józef, Kazimierz Średzińscy, Józef Olędzki

2. ……………………………….

 

1. + Marianna Sadowska

2. ………………………………

 

+ Józef Białowarczyk

 

Sobota

05.04.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1. ……………………………….

2. ……………………………….

 

+ Józefa (f) Markiewicz (1 rocz.)

 

1. int. Kółka Różańcowego im. bł. Jana Pawła II

2. + Janina (18 rocz.), Józef Berg

 

Niedziela

06.04.2014 r.

 

V Niedziela Wielkiego Postu

 

 

 

godz. 7.00

 

 

godz. 9.00

 

godz. 10.15

 

godz. 12.00

 

godz. 16.00

 

KAPLICA

O Boże bł. i opiekę MB dla Marka z racji 65 rocz. urodzin, orza o potrzebne łaski dla całej rodziny

 

WYPOMINKOWA

 

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Małgosi w 16 rocz. urodzin

 

O Boże bł. dla dzieci, młodzieży, rodziców – Kółko Różańcowe Rodziców

 

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Karoliny w 16 rocz. urodzin

 

+ Kazimierz, Janina Hryniewiccy