I  N  T  E  N  C J  E      M  S  Z  A  L  N  E

10 – 16 lutego 2014

 

Poniedziałek

10.02.2014 r.

 

 Wspomnienie św. Scholastyki

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1.+ Zofia Ptaszyńska - ofiara uczestników pogrzebu

2. Int. dziękczynna w 3 rocz. urodzin Julianny Szczykowskiej

 

+ Bronisława Chibowska - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. + Krzysztof Mioduszewski - ofiara uczestników pogrzebu

2. + Rozalia Chomicka - ofiara uczestników pogrzebu

 

Wtorek

11.02.2014 r.

 

Światowy Dzień Chorego

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz.12.30

 

godz. 18.00

 

+ Stanisława Jaworowska - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Henryk Miłkowski - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ MSZA POGRZEBOWA śp. Maria Olszewska

 

1. Int. błagalna, o łaskę zdrowia dla Anny

2. + Izydor i Władysława (f) Goryńscy

 

Środa

12.02.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Adolf, Jan, Konstancja, zm. z rodz. Żukowskich i Borowskich

 

+ Stanisława Jaworowska - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. + Leokadia, Kazimierz Rzepniewscy, zm. z rodz.

2. Int. dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Józefy i Henryka Kryńskich

 

Czwartek

13.02.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Zofia Ptaszyńska - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Alicja Pajko - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. + Mieczysław Kotowicz (4 rocz. śm.), Ludwik, Róża, Aleksander i Franciszek Ambrożewicz

2. + Stanisława Jaworowska - ofiara uczestników pogrzebu

 

Piątek

14.02.2014 r.

 

Święto Św. Cyryla i Metodego

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Stanisław Chomicki (1 rocz. śm.)

 

+ Kazimiera Stec (3 rocz. śm.)

 

1. Dziękczynna i o Boże bł. dla Beaty i Wojciecha z racji rocz. ślubu

2. + Eugenia Bruszewska – of. Kółko Żywego Różańca

 

Sobota

15.02.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Anna (4 rocz. śm.), Konstanty Sadowscy

 

+ Stanisława Jaworowska - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. + Grażyna Piętkowska (3 rocz. śm.)

2. + Bronisława Chibowska - ofiara uczestników pogrzebu

 

Niedziela

16.02.2014 r.

 

VI Niedziela Zwykła

 

godz. 7.00

 

godz. 9.00

 

godz. 10.15

 

godz. 12.00

 

godz. 16.00

 

 

KAPLICA

+ Helena, Eugeniusz, Grzegorz Kucharczyk

 

+ Wacław Hryniewicki

 

+ Antoni (13 rocz.), Stanisława (f), Halina Doroszko

 

Dziękcz. z prośbą o potrzebne łaski dla Piotra z racji 16 rocz. urodzin

 

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Jadwigi z racji 70 rocz. urodzin

 

 

ZA PARAFIAN

 

I  N  T  E  N  C J  E      M  S  Z  A  L  N  E

27 stycznia – 2 lutego 2014

Poniedziałek

27.01.2014 r.

 

 Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Czesław Pruszyński (30 dz. po śm.) - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Henryk Kasperowicz (12 rocz. śm.)

 

1. + Wacław, Kazimiera, Józef, Adam, Łucja

2. + Wacław (30 rocz. śm.), Joanna

 

Wtorek

28.01.2014 r.

 

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Franciszek Olszewski (20 rocz. śm.), Maria

 

+ Zenaida Januszewska - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. O zdrowie i bł. Boże dla Stanisława w 75 rocz. urodzin

2. + Janusz Kendyś - ofiara uczestników pogrzebu

 

Środa

29.01.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

+ Zofia Ptaszyńska - ofiara uczestników pogrzebu

 

+ Janusz Kendyś - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. + Wincenty Niewiński - ofiara uczestników pogrzebu

2. + Bronisław, Kamila Szerszeń, Stanisława (f), Andrzej Bas

 

Czwartek

30.01.2014 r.

 

 

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

O zdanie egzaminów i Boże bł. dla Łukasza

 

+ Zenaida Januszewska - ofiara uczestników pogrzebu

 

1. + Janina (8 rocz. śm.), Jan (68 rocz. śm.) Zbiegień, Stefan Smaszcz (12 rocz. śm.)

2. ………………………………

 

Piątek

31.01.2014 r.

 

Wspomnienie św. Jana Bosko

godz. 6.30

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

…………………………….

 

+ Felicja Woińska (14 rocz. śm.)

 

1. + Janusz Kendyś - ofiara uczestników pogrzebu

2. …………………………….

 

Sobota

01.02.2014 r.

 

Pierwsza sobota miesiąca

 

godz. 6.30

 

 

godz. 7.00

 

godz. 18.00

 

1. + Bogdan Porowski (4 rocz. śm.), zm. z rodz. Porowskich i Jankowskich

2. Władysław i Jadwiga Zaręba, zm. z rodz. Zarębów

 

…………………………….

 

W int. polecanych za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II – of. Kółko Różańcowe im. Jana Pawła II

 

Niedziela

02.02.2014 r.

 

IV Niedziela ZwykłaŚwięto Ofiarowania Pańskiego

 

godz. 7.00

 

godz. 9.00

 

godz. 10.15

 

godz. 12.00

 

godz. 16.00

 

 

KAPLICA

…………………………….

 

+ WYPOMINKOWA

 

ZA PARAFIAN (w int. chrzczonych dzieci)

 

W int. dzieci, młodzieży, rodziców – of. Kółko Różańcowe Rodziców

 

+ Zuzanna i Bolesław Szałkowscy

 

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże w pracy i w dobytku w Nowym Roku