I N T E N C J E M S Z A L N E

02.04 – 08.04.2018

Poniedziałek 2.04.2018

Poniedziałek Wielkanocny

godz. 7.00

1.+ Teresa Żukowska - gregorianka

2. +Krystyna Wysocka 30 dz. - of uczestnicy pogrzebu

godz. 9.00

1.+ Halina Ofman 3r. Adam i zm z rodziny

godz. 10.15

1.+Adam 5r,

2.o zdrowie i bł. Boże w rodzinach: Krystyny Hryniewickiej, Pelagii Hryniewickiej, Krystyny i Krzysztofa Niemczynowicz, Ewy Bujnowskiej, Reginy Szulc,

godz. 12.00

1.+Piotr Chomicki , of. uczestnicy pogrzebu

2.+Zofia i Bolesław Niewińscy i zm z rodziny Niewińskich i Borek

godz. 16.00

+ Irena, Stanisław Kożuszkiewicz, Anna i Mikołaj Zabłudowscy

kaplica

+Stefan 10r, Regina, Anna, Leopold

Wtorek 3.04.2018

godz. 6.30

1.+Zygmunt Chomicki 30dz, of uczestnicy pogrzebu

2.+Krzysztof Lemiesz

Godz. 7.00

1.+Teresa Żukowska - gregorianka

2.+Cezary Misiuk, of. uczestnicy pogrzebu

godz.18.00

1.+ Karolina Szmurło

2.+ Jan, Wiktoria, Dominik, Wiktor Olszańscy

Środa 4.04.2018

godz. 6.30

1.+ Anna, Józef Łuczaj, Kazimiera, Józef, Kazimierz Średzińscy, Józef Olędzki

godz. 7.00

1.+Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 18.00

1.+Tadeusz, Władysław i Ludmiła Kaliszuk, Krzysztof Malinowski

2.+Jadwiga i Henryk Dworakowscy

Czwartek 5.04.2018

godz. 6.30

1.+Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus

2.+Jan 26r, Majewski i zm z rodziny Burzów, Korchów, Majewskich i Hackiewiczów

godz. 7.00

1.+Józefa (f) Markiewicz 6r,

2.+Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 18.00

1.+Aleksander Niewiński , of uczestnicy pogrzebu

2.+Stanisława(f), Jan, Genowefa, i zm z rodziny

Piątek 6.04.2018

godz. 6.30

1.+Maria Chmur 30dz.- of uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1.+Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 18.00

1.+Paweł Oksztulski 10r, Marianna i Czesław Oksztulscy

2.o zdrowie i bł. Boże , opiekę Matki Bożej dla Zbigniewa i jego rodziny

Sobota 7.04.2018

godz. 6.30

1.+Janina Olszewska 19r, Marianna i Michał Zalewscy, Ignacy i Wiktoria Olszewscy

2.+Jan i Marianna Jurkowscy

godz. 7.00

1.+Teresa Żukowska - gregorianka

2.+Krystyna Wysocka , - of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.Dziękczynno- błagalna w 20 r. urodzin Małgorzaty

2.Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II- of. KŻR im. św. Jana Pawła II

08.04.2018

Niedziela Miłosierdzia Bożego

godz. 7.00

1.+Władysław Paszko 8r, Jan i Tekla

2.+Kazimierz, Jadwiga, Marianna Falkowscy

godz. 9.00

1.WYPOMINKOWA

2. Dziękczynno -błagalna w 65 r, urodzin Krystyny Matuszak

godz. 10.15

1.+ s. Elżbieta 3r,

godz.12.00

1.+Albin i Eugenia Szewko oraz zm z rodziny Dowgiało

2.+Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 16.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa i jego rodziny

kaplica

+Piotr Chomicki of, uczestnicy pogrzebu

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

26.03 – 01.04.2018

Poniedziałek 26.03.2018

 

Godz. 6.30

1.+ Krystyna Wysocka – ofiara uczestników pogrzebu

2. O zdrowie dla Jadwigi Grabowskiej

godz. 7.00

1.+ Jan Stankiewicz (24r.), Waleria Rutkowska (6r.); O zdrowie i błog. Boże dla Kamili Stankiewicz z ok. 95 rocz. ur.

2.+ Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 18.00

1.+ Czesław Pruszyński – gregorianka

2.+ Adam Boguszewski i zm. z rodziny

Wtorek 27.03.2018

 

godz. 6.30

1.+ Barbara (3r.), Jerzy i Piotr

2.+ Jan Antoniuk i zm. z rodziny

Godz. 7.00

+ Teresa Żukowska - gregorianka

godz.18.00

1.+ Łukasz Wasilewski (7r.), Karol Tarazewicz, zm. z rodziny Kapelów i Wasilewskich

2.+ Aleksander Niewiński – ofiara uczestników pogrzebu

Środa 28.03.2018

 

godz. 6.30

1.+ Zygmunt Chomicki – ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Maria Chmur – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

1.+ Dominika Kendyś – ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Jan, Rozalia, Ryszard, Wiesław, Mariusz Falkowscy, Marianna Dobrzeniecka, Aleksander De Gaspari (z Padwy)

godz. 18.00

1.+ Janina Sienkiewicz – ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Teresa Żukowska - gregorianka

Wielki Czwartek 29.03.2018

 

Godz. 18.00

MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

1.+ Kazimiera Wróblewska w 7 dz. po śm.

2.+ Teresa Żukowska – gregorianka

3.+ Wiesława i Kazimierz Markowscy

4.+ Marek Kasperowicz (28r.)

5.+ Genowefa i Mieczysław Kotowicz

Wielki Piątek 30.03.2018

 

godz. 18.00

LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

Wielka Sobota 31.03.2018

 

godz. 18.00

LITURGIA WIGILII

PASCHALNEJ

1.+ Teresa Żukowska - gregorianka

2.+ Feliks, Wiktoria, Czesław Roguccy, Zbigniew Niedziólka

3.+ Edyta Niespodziewańska (1r.)

4.+ Jadwiga i Władysław Zaremba, Szymon i Antonina Sadowscy

5. O zdrowie, błog. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Karola

01.04.2018

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 

godz. 6.00

1. O Boże błog. i potrzebne łaski dla dobroczyńców Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

2.+ Tadeusz Cisek (14r.)

3.+ Teresa Żukowska - gregorianka

godz. 10.15

1.+ Jan Grzyb (10r.) i zm. z rodziny

2. Dziękczynno-błagalna w int. Mieszkańców u. Rejtana z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego

godz. 12.00

W int. Różańca Rodziców za Dzieci

godz.16.00

+ Grażyna Sacharzewska – ofiara uczestników pogrzebu