I N T E N C J E M S Z A L N E

12 – 18 czerwiec 2017

 

Poniedziałek 12.06.2017 r.

 

godz. 6.30

1.+ Halina Ofman – gregorianka

2.+ Stanisław (30r.), Ryszard, Cecylia, Antoni, Dominik i dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 7.00

Dziękczynno-błag. o zdrowie i Boże błog. dla Dariusza Nowaka

godz. 18.00

1.+ Wacław, Maria Sic i zm. z rodziny Nowickich

2. O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziców Karola

Wtorek 13.06.2017 r.

 

godz. 6.30

1.+ Antoni, Jadwiga i Jan Wardecki

2.+ Halina Ofman – gregorianka

godz. 7.00

O zdrowie i Boże błog. dla całej rodziny Krysiewiczów przez wst. św. Antoniego i błog. w dobytku

godz. 18.00

1.+ Antoni Kotowicz – ofiara uczestników pogrzebu

2. Intencje fatimskie

Środa 14.06.2017

 

godz. 6.30

+ Anna Ratyniak (1r.), Zbigniew, Józef i Ryszard

godz. 7.00

1.+ Aleksander, Adela, Kazimierz i zm. z rodziny Sadowskich

2.+ Halina Ofman – gregorianka

godz. 18.00

1.+ Stanisław (25r.) i Anna Oksztulscy

2.+ Bazyli (24r.), Antoni, Nadzieja, Olga, zm. z rodziny Gilewskich, Tadeusz, Michał, Paweł i Janina Skarżyńscy

Czwartek 15.05.2017 r.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

godz. 7.00

+ Witold Zieleniewski

godz. 9.00

+ Aleksander Kozłowski (5r.), Jan i Eugenia Kozłowscy, Marcin i Stanisława Niewińscy

godz. 10.00

Bazylika

1.+ Tadeusz Mateuszak (9r.), zm. z rodziny Mateuszaków i Dankiewiczów

2.

godz. 16.00

+ Halina Ofman – gregorianka

godz. 17.00

Ślub: Małgorzata Zakrzewska i Piotr Świderski

Piątek 16.06.2017 r.

 

godz. 6.30

+ Halina Ofman – gregorianka

godz. 7.00

1.+ Edward Gołębiewski (3r.)

2.+ Ireneusz Niemczynowicz (7r.), Henryka (f) i Ryszard

godz. 18.00

1.+ Wiesław Warpechowski

2.+ Janina (29r.) i Jan Szafran

Sobota 17.05.2017 r.

 

godz. 6.30

1.+ Bogusław Lech Hasik

2.+ Anna, Klaudia i zm. z rodziny

godz. 7.00

1.+ Monika Marciniak (19r.) i zm. z rodziny

2.+ Halina Ofman – gregorianka

godz. 16.00

Ślub: Ewelina Szpakowicz i Łukasz Magruk

godz. 18.00

1. Dziękczynno-błag. w 35 rocznicę ślubu Barbary i Lecha

2.+ Anna Borowik (15r.), Jan i zm. z rodziny

18.06.2017 r. X Niedziela Zwykła

 

godz. 7.00

O Boże błog. dla Agnieszki, Dariusza, Krzysztofa i Beaty i o szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty

godz. 9.00

W intencji członków Różańca Rodziców za Dzieci

godz. 10.15

+ Zofia Hryniewicka (20r.), Andrzej, Wacław i Roman Świętochowski

godz. 12.00

Rocznica I Komunii Świętej

1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Aliny

2. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety z racji imienin

godz. 16.00

+ Halina Ofman – gregorianka

Kaplica

+ Wiktor Nikitiuk, Antonina (f), Edward i Zbigniew Malinowscy

 

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

29.05 – 04.06.2017

 

Poniedziałek 29.05.2017 r.

 

godz. 6.30

 

+ Danuta , Bogdan Sęk i zm. z rodziny

godz. 7.00

+ Marian Godlewski – gregorianka

godz. 18.00

1.+ Wacław, Jadwiga, Antoni, Elżbieta, Stanisław i Wacław i zm. z rodziny Malinowskich

2.+ Teresa Żukowska

Wtorek 30.05.2017 r.

 

godz. 6.30

1.+ Antoni Kotowicz – of. uczestnicy pogrzebu

2.+ Adam Swatowski

godz. 7.00

+ Grzegorz Paluszczyk w 30 dz. po śm. -of. uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Marian Godlewski – gregorianka

2.+ Jan (15r.) , Zofia Więch

Środa 31.05.2017

 

godz. 6.30

1.+ Edyta Niespodziewańska – of. uczestnicy pogrzebu

2.+ Stanisław, Bronisława(f), Anna, Sadowscy i zm. z rodziny Sadowskich

godz. 7.00

+ Adam Swatowski- of. uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Halina Niewińska (6r.) ,Marian (13r.)

2.+ Kazimierz Chmielewski (2r.), Aleksandra(f), i zm. z rodziny Chmielewskich i Olędzkich

Czwartek 01.06.2017 r.

I Czwartek miesiąca

godz. 6.30

1. W intencji Ruchu Rodzin Nazaretańskich i o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Barbary

2.+ Grzegorz Paluszczyk- of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

+ Ewa (19r.), Waldemar, Zygmunt, Józef i zm. z rodziny Olszewskich

godz. 18.00

1. O Boże błogosławieństwo w rodzinie Berg

2.+ Halina Ofman - początek gregorianki

Piątek 02.06.2017 r.

I Piątek miesiąca

godz. 6.30

1.+ Halina Ofman– gregorianka

2.+ Adam Swatowski- of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

+ Edyta Niespodziewańska – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Sławomir, Jadwiga, Stanisław Kapela, Łukasz Wasilewski i zm. z rodziny Radłowskich i Magnuszewskich

2.+ Antoni Bobel, Filomena, Antoni, Stanisław, Aleksandra, i zm. z rodziny Bobel i Puchacz

Sobota 03.06.2017 r.

I Sobota miesiąca

godz. 6.30

+ Halina Ofman– gregorianka

godz. 7.00

+ Ryszard Chomicki (1r.)

godz. 15.00

Ślub: Katarzyna i Artur

godz. 16.00

Ślub: Justyna i Krzysztof

godz. 18.00

1. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

2.

04.06.2017 r. ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

 

godz. 7.00

+ Edward- Tadeusz Bazyluk (10r.)

godz. 9.00

WYPOMINKOWA

godz. 10.15

W intencji Ewy i Jarosława Dobrogowskich z racji 50 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz. 12.00

+ Eleonora Drożyńska (3r.)

godz. 16.00

+ Halina Ofman– gregorianka

godz. 17.00

Ślub: Anna i Łukasz

Kaplica 12.00

ODPUST

Odpust: Za Parafian i gości