I N T E N C J E M S Z A L N E

22 – 28 maj 2017

 

Poniedziałek 22.05.2017 r.

 

godz. 6.30

+ Marian Godlewski – gregorianka

godz. 7.00

+ Helena, Bolesław, Janusz, Marianna i Franciszek

godz. 18.00

1.+Maria, Zygmunt

2.+ Genowefa Karol (1r.) i Jan Karol (22r.)

Wtorek 23.05.2017 r.

 

godz. 6.30

+ Aleksander Chrom, Zygmunt Filiński i zm. z rodziny

godz. 7.00

+ Marian Godlewski – gregorianka

godz. 18.00

1.+ Genowefa Kotowicz – ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Lidia (16r.), Kornel Beziuk, Tadeusz, Edward, Antonina (f), Stanisław, Julia, Karolina, Józef oraz zm. z rodziny Zalewskich

Środa 24.05.2017

 

godz. 6.30

1. Dziękczynna i Boże błogosławieństwo dla Doroty i Przemysława Hryniewickich z okazji 3 rocznicy ślubu

2.+ Marian Godlewski – gregorianka

godz. 7.00

W intencji Marcina z okazji 33r. urodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz. 18.00

1.+ Józef Bartosiak (7r.)

2.+ Teresa Żukowska – of. Bractwo

Czwartek 25.05.2017 r.

 

godz. 6.30

+ Teresa Szulc – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Marian Godlewski – gregorianka

godz. 18.00

1.+ Tadeusz i zmarli z rodziny

2.+ Jan Niewiński (8r.)

Piątek 26.05.2017 r.

 

godz. 6.30

1.+ Janina Dawidziuk

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin Joanny

godz. 7.00

1.+ Edyta Niespodziewańska – ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Barbara Profiruk i zmarli z rodziny Regina, Mikołaj, Genowefa i Wiktor

godz. 18.00

1.+ Marian Godlewski – gregorianka

2. O Boże błogosławieństwo z okazji 80 rocznicy ur. Teresy Popławskiej z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

Sobota 27.05.2017 r.

 

godz. 6.30

1.+ Marian Godlewski – gregorianka

2.+ Adam Swatowski – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 7.00

+ Piotr Olszewski (11r.) i Maria Olszewska

godz. 18.00

1. O Boże błogosławieństwo dla Pracowników samorządowych i Rady Miasta

2.+ Krzysztof Mioduszewski, Gertruda, Aleksander, Antonina, Stanisław Markowscy, Maria Czarnecka i Maria Wieczorek.

28.05.2017 r. VII Niedziela Wielkanocna

 

godz. 7.00

+ Teresa i Małgorzata Kusio, Józef i Władysława Winniccy

godz. 9.00

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla KŻR im. św. Rodziny i zmarłych członków

godz. 10.15

+ Józef Hryniewicki (17r.)

godz. 12.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny z okazji 13 ur.

godz. 16.00

+ Marian Godlewski – gregorianka

Kaplica 8.00!

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jakuba z okazji 4 ur. oraz potrzebne łaski dla jego rodziców

 

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

9 – 15 stycznia 2017

 

Poniedziałek 9.01.2017 r.

 

godz. 6.30

+ Lucjan Tchórznicki – of. uczestników pogrzebu

 

godz. 7.00

+ Marian Górski – gregorianka

 

godz. 18.00

+ Tadeusz Jabłoński (30r.), Janina, Stanisław i Hubert

Wtorek 10.01.2017 r.

 

godz. 6.30

1. + Marian Górski – gregorianka

2.

godz. 7.00

1. Janina i Antoni Kuczyńscy

2.

godz. 18.00

+ Józef Jaźwiński (15r.), Janina, Tadeusz i Zdzisław

Środa 11.01.2017

 

godz. 6.30

1. + Marian Górski – gregorianka

2. + Edwin, Karol oraz zm. z rodziny Zawadzkich

godz. 7.00

1. + Karol Zawadzki

2.

godz. 18.00

+ Antoni Michalczyk

 

Czwartek 12.01.2017 r.

 

godz. 6.30

1. + Marian Górski – gregorianka

2. + Edmund Hryniewicki (2r.)

godz. 7.00

1. + Stanisław, Irena, Jan i Aleksandra (f) Kożuszkiewicz

2.

godz. 18.00

+ Anna i Eugeniusz Hackiewicz, Luba, Włodzimierz, Walentyna i Dominik Korch, Maria Burza oraz zm. z rodzin Hackiewiczów, Majewskich i Burzów

Piątek 13.01.2017 r.

 

godz. 6.30

1. + Stanisław (8r.), Jan i Maria Zalewscy

2. + S. Bolesława – Karmelitanka Dzieciątka Jezus

godz. 7.00

1. + Marian Górski – gregorianka

2.

godz. 18.00

+ Stanisław Sienkiewicz (21r.), Apolonia i Wacław Głowaccy

Sobota 14.01.2017 r.

 

godz. 6.30

1. + Edward Marciniak – of. uczestników pogrzebu

2. + S. Bolesława – Karmelitanka Dzieciątka Jezus

godz. 7.00

1. W int. Małgorzaty i Janusza Kryńskich z ok. 28 rocz. ślubu o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

2. + Marian Górski – gregorianka

godz. 18.00

+ Maria Lewczuk (20r.), Zofia, Józefa, Marian i Mikołaj

Niedziela 15.01.2017 r.

 

II Niedziela Zwykła

 

godz. 7.00

+ Bolesław (4 r.), Zofia (21r.), Hieronim, Kazimiera, Jan i Józef

godz. 9.00

+ Witold Zieleniewski

godz. 10.15

+ Józef (33r.), Zofia i zm. z rodziny Niewińskich i Malinowskich

godz. 12.00

1. +Jerzy Bobel (12 r). , Helena i zm. z rodziny Boblów oraz Irena Borowska

2. w intencji Solenizanta

godz. 16.00

+ Marian Górski – gregorianka

Kaplica

+ Maria Rzepniewska -of. uczestników pogrzebu