I N T E N C J E M S Z A L N E

12.12 – 18.12 2016

 

Poniedziałek 12.12.2016 r.

 

godz. 6.30

1. + Eugeniusz Niewiński - of. uczestnicy pogrzebu

2. + Kazimierz i Leokadia Rzepniewscy i zm. z rodziny

godz. 7.00

Tadeusz Jaczyński (2r.)

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. + Wiktor (9r.) oraz zm. z rodziny Olszańskich i Olszewskich

Wtorek 13.12.2016 r.

 

godz. 6.30

+ Eugeniusz Niewiński - of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

+ Stanisław Niemyjski (46r.) i zm. z rodziny Niemyjskich i Korolczuków

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. + Zofia Kalinowska (1r.)

Środa 14.12.2016

 

godz. 6.30

1. + Eugeniusz Zalewski (11r.), Eugenia i Konstanty Zalewscy

2. O zdrowie dla Teresy Owsianko

godz. 7.00

+ Emilia, Stanisław, Felicja, Stanisław, Stanisław i zm. z rodziny Niewińskich

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska – gregorianka

2. + Antoni, Elżbieta, Stanisław Popławscy , Jadwiga i Wacław Malinowscy

 

Czwartek 15.12.2016 r.

 

Godz. 6.30

+ Genowefa Kotowicz- of. uczestników pogrzebu

godz. 7.00

1.+ Lucyna i Antoni Wardeccy

2.+ Witold Zieleniewski

godz. 18.00

1.+ Irena Fajkowska – gregorianka

2.+ Józef Głowacki, Aniela, Jerzy i zm. z rodziny

Piątek 16.12.2016 r.

 

Godz. 6.30

1.+Eugeniusz Niewiński- of. uczestników pogrzebu

2.o Boże błogosławieństwo dla Kamila

godz. 07.00

O zdrowie i Boże Błogosław. dla Edyty z okazji 28 urodzin

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska – gregorianka

2.+ Rachela Antas (1r.) , Helena, Franciszka(f), Rozalia i Antoni

Sobota 17.12.2016 r.

 

godz. 6.30

+ Adela Krysiewicz- of. uczestników pogrzebu

godz. 07.00

+Adolf, Bronisława(f), Wincenty, Helena, Czesław, Janina, Edward, Michał, Irena Ambrożewicz, Bronisława(f) , Edmund Rynkiewicz, Marek Cecot, Ludmiła Golonko, Anna i Stanisław Marczuk i o zdrowie dla Józefa Ambrożewicza.

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska – gregorianka

2. + Mirosława, Mikołaj, Grzegorz, Bogdan, i zm. z rodziny Czaban.

Niedziela 18.12.2016 r.

 

IV Niedziela Adwentu

 

godz. 7.00

+Helena 12 r. śm. Wacław, Jan i zm. z rodziny Skobiałko, Władysława(f) i Jan Gleb

godz. 9.00

O Boże błogosławieństwo dla członkiń KżR im. św. Rodziny

godz. 10.15

+ Henryk Bańkowski (18 r.) Janina, Józef i zm. z rodziny Bańkowskich i Niewińskich.

godz. 12.00

+ Janina Dawidziuk

godz. 16.00

+ Irena Fajkowska – gregorianka

Kaplica

+ Józef Hryniewicki 1r. śm.

 

 

Poniedziałek 28.11.2016 r.

 

godz. 6.30

1. + Eugenia Porowska – gregorianka

2. + Tadeusz Krasowski- of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1. + Władysław Żukowski - of. uczestnicy pogrzebu

2. + o zdrowie dla Alicji Sobiesiak

godz. 18.00

1. + Krzysztof Mioduszewski

2. + Janina, Bronisław i Franciszek Tworkowscy

Wtorek 29.11.2016 r.

 

godz. 6.30

1. + Eugenia Porowska – gregorianka

2. + Antoni Kotowicz-of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1. + Władysław Żukowski-of. uczestnicy pogrzebu

2. + Bolesław-Józef Zarzecki i zm. z rodziny

godz. 18.00

1. + Józefa (f) , Antoni Stec i Teresa Pogorzały

2. + Tadeusz Krasowski -of. uczestnicy pogrzebu

Środa 30.11.2016

 

godz. 6.30

1. +Jan 15 r. śm. , Janina, Nadzieja, Konstanty Szafran

godz. 7.00

1. + Genowefa Kotowicz-of. uczestnicy pogrzebu

2. + Antoni Kotowicz-of. uczestnicy pogrzebu

 

godz. 18.00

1. + Eugenia Porowska – gregorianka

2. + Andrzej Walendziak

 

Czwartek 01.12.2016 r.

 

godz. 6.30

1. +Józef Krysiewicz 1r. śm.

2. + Karolina, Tadeusz i Nadzieja Szmurło

godz. 7.00

+ Irena Fajkowska – gregorianka

godz. 18.00

1. + Witold Wesołowski

2. + Edward Bobel 17 r. śm i zm. z rodziny Boblów

Piątek 02.12.2016 r.

 

godz. 6.30

1. + Marian Warpechowski 4r. śm.i zm. z rodziny Warpechowskich i Niewińskich

2. + Antoni Kotowicz-of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1. + Maria Rzepniewska – 30 dz. po śm.-of. uczestnicy pogrzebu

2. + Eugeniusz Niewiński-of. uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska – gregorianka

Sobota 03.12.2016 r.

 

godz. 6.30

1. + Irena Fajkowska – gregorianka

2. + Genowefa Kotowicz

godz. 7.00

1. + Marianna i Edward Poniatowscy oraz Jan Smolewski

godz. 18.00

1. + ZA WSTAWIENNICTWEM Św. Jana Pawła II

2. + O Boże Błog.i potrzebne łaski dla Barbary , Joanny, Andrzeja, Igora i Piotra

Niedziela 04.12.2016 r.

 

II Niedziela Adwentu

 

godz. 7.00

+ Olga Kasperowicz, Maria Rutkowska i Waleria

godz. 9.00

+ WYPOMINKOWA

godz. 10.15

1. + Józef Białowarczyk 14r. śm.

2. + Andrzej Szmurło i Kazimierz Kowalczuk 12r. śm

godz. 12.00

W intencji dzieci i rodziców -of. Kółka Różańcowego Rodziców za dzieci

godz. 16.00

+ Irena Fajkowska – gregorianka

Kaplica

O zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie