Poniedziałek 18.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Bogusław Lech Hasik

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 7.00

1.+ Jadwiga Rzepniewska – of uczestnicy pogrzebu

2.+ Jerzy Paluch (1r.)

godz.18.00

1.+ Zofia i Hilary Urban, Anna, Henryk, Jan Cieślak, Nikodema (f), Józef, Józef Bagiński i zm. z rodziny

2.+ Franciszka i Karol Łuczaj oraz zm. z rodziny

Wtorek 19.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Irena Krasowska (6r.)

2.+ Edward Zawadzki i zm. z rodziny

godz. 7.00

1.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

2.+ Grzegorz Paluszczyk- of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1. O zdrowie i błog. Boże z okazji 35 rocz. Ślubu Lili i Mirosława Guzek

2.+ Józef i Janina Berg

Środa 20.09.2017

godz. 6.30

1.+ Albin Stalewski- of uczestnicy pogrzebu

2. Dziękczynno-błagalna z okazji 4 ur. wnuka Filipa

godz. 7.00

1.+ Józef Przepierowski – of uczestników pogrzebu

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 18.00

1.+ Zenon Puchalski (16r.) i zm. z rodziny

2.+ Grzegorz Paluszczyk – of uczestników pogrzebu

Czwartek 21.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Józef Mierzwiński – of uczestników pogrzebu

2.+ Bolesław Grabowski (17r.), Jan i Felicja, zm. z rodziny Miluskich

godz. 7.00

1.+ Jakub Kayzer

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 18.00

1. Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błog. i opieką Matki Najświętszej dla Zbigniewa

2.+ Adela, Andrzej, Eugeniusz, zm. z rodziny Głowackich i Paszków

Piątek 22.09.2017 r.

godz. 6.30

1. O zdrowie Andrzeja, Beaty, Stasia i ich rodzin

2.+ Konstanty (38r.), Anna (8r.) Grzeszczuk

godz. 7.00

1.+ Jadwiga Rzepniewska

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 18.00

1.+ Zofia (13r.) i Józef oraz zm. z rodzin Niewińskich i Malinowskich

2.+ Włodzimierz (48r.), Józefa, Ewelina, Eugeniusz, zm. z rodzin Koźluk, Jakubowskich i Bolesta

Sobota 23.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+ Marcin (11r.) i Stanisława Niewińscy, Aleksander, Eugenia i Jan Kozłowscy

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 7.00

1.+ Maria i Wacław Łuczaj, zm. z rodzin Hryniewickich i Łuczajów

2.+ Barbara Wildeman w 30 dz. po śm.

godz.16.00

Ślub: Elwira Kalinowska i Marcin Trojan

godz.17.00

Ślub: Marta Smotek i Conrad Sala

godz. 18.00

1.+ Genowefa Kotowicz – of uczestników pogrzebu

24.09.2017 r.

XXV Niedziela Zwykła

godz. 7.00

1.+ Władysław Żukowski (1r.)

2.+ Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 9.00

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członków KŻR im. św. Rodziny i zmarłych

godz. 10.15

O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Kazimierza i Leokadii Sowoniuk z okazji 50 rocz. ślubu

godz. 10.15

+ Halina(2r.) i Franciszek (18r.) Ambrożewicz

godz. 12.00

+ Anna Kaliszuk (7r.), zm. z rodzin Kaliszuków i Górskich

godz. 16.00

+ Janusz Kontrym (14r.)

Kaplica

+ Jadwiga Rzepniewska – of uczestników pogrzebu

 

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

11.09 – 17.09.2017

Poniedziałek 11.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+Adam Swatowski- of uczestnicy pogrzebu

2.+Genowefa, Tadeusz, Wojciech Paproccy, Adela, Andrzej, Witold Mazur

godz. 7.00

1.+Grzegorz Paluszczyk – of uczestnicy pogrzebu

2.+Stanisław 11 r, Zofia, Maria, Aleksander, Marysia

godz.18.00

1.+Edward Szklarz- of uczestnicy pogrzebu

2.+Henryka(f) 2 r. i Marian Zaremba i zm z rodziny Niewińskich

3.+Witold Zieleniewski - gregorianka

Wtorek 12.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+Grzegorz Paluszczyk- of uczestnicy pogrzebu

2.+Eliasz Łopaciński- of uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1.+Witold Zieleniewski - gregorianka

2.+Krzysztof Grzyb- of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+Józef Mierzwiński- of uczestnicy pogrzebu

2.+Janina Jabłońska 13 r, Tadeusz, Stanisław, Hubert

Środa 13.09.2017

godz. 6.30

1.+Grzegorz Paluszczyk- of uczestnicy pogrzebu

2.+Janusz Godlewski 19r

godz. 7.00

1.+Jan, Helena Radkiewicz i zm z rodziny

2.+Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 18.00

1.INTENCJE FATIMSKIE

2.Dziękczynna o Boże błogosławieństwo dla Franciszka i całej rodziny

Czwartek 14.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+Anna, Józef Łuczaj, Kazimiera(f), Józef, Kazimierz Średzińscy, Józef Olędzki

2.+Maria Olszewska 7 r, Franciszek Olszewski

godz. 7.00

1.+Aleksander Antoniuki zm z rodziny

2.+Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 18.00

1.+Michał Ostaszewicz, Eugeniusz, Katarzyna Skok, Hieronim, Kazimierz, Maria i zm z rodziny

2.+Maria Bańkowska – of uczestnicy pogrzebu

Piątek 15.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+Grzegorz Paluszczyk- of uczestnicy pogrzebu

2.+Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 7.00

1. +Józef Mierzwiński-of uczestnicy pogrzebu

2.o wiarę dla dzieci i wnuków

godz. 18.00

1.z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę M. Bożej na nowej drodze życia dla Emila i Sylwi.

2.+Albin Stalewski 30dz- of uczestnicy pogrzebu

Sobota 16.09.2017 r.

godz. 6.30

1.+Zygmunt Wojdakowski 8 r

2.+Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 7.00

Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Grzegorza i Magdaleny w 1 r ślubu

godz.16.00

Ślub :Justyna Korzeniecka i Adrian Wyszomierski

godz.17.00

Ślub: Monika Kotowicz i Bartosz Franczak

godz. 18.00

1.+Wacław, Jadwiga, Wacław, Władysława(f), Aleksander, Antoni

17.09.2017 r.

XXIV Niedziela Zwykła

godz. 7.00

1.+Tadeusz Bogdan Chmur 1 r

2.+Witold Zieleniewski - gregorianka

godz. 9.00

+ Bronisław 16 r, Maria, Zenon, i zm z rodziny Skadorwa i Karol

godz. 10.15

+Zygmunt Wojdakowski, Stanisław, Marianna

godz. 12.00

1.+Anna 1 r. i Stanisław Oksztulscy

2.O Boże błogosławieństwo, opiekę M. Bożej dla rodziny Żychoń

godz. 16.00

+Henryk 2r, Józefa (f), Zbigniew Kryńscy

Kaplica

+Irena, i zm z rodziny Rzepniewskich