IN T E N C J E     M S Z A L N E

8.01 – 14.01.2018

Poniedziałek 8.01.2018

godz. 6.30

1. +Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus

2. o zdrowie dla Marianny Krysiewicz i całej rodziny z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę M. Bożej

godz. 7.00

1.+ Jan Kotowicz – gregorianka

2.+ za zm z rodziny Borowskich i Popławskich

godz. 18.00

+ Mieczysław Wyszkowski – gregorianka

Wtorek 9.01.2018

godz. 6.30

1.+ Sebastian Drobot 2r , Elżbieta Osipiuki zm z rodziny Grochowskich

2.

godz. 7.00

1.+Alina Mazuruk 30 dz. =of uczestnicy pogrzebu

2.o łaskę zdrowia dla Tadeusza

godz.18.00

+ Jan Kotowicz - gregorianka

Środa 10.01.2018

godz. 6.30

1.+ Henryk Walicki -of uczestnicy pogrzebu

2.+Aniela , Józef, Józef Głowaccy

godz. 7.00

1.+ Jan Kotowicz – gregorianka

2.

godz. 18.00

1.+Tadeusz Jabłoński, Janina, Stanisław , Hubert

2.+Józef Jaźwiński16r, Janina, Tadeusz, Zdzisław

Czwartek 11.01.2018

godz. 6.30

1.

2.

godz. 7.00

1.+ Jan Kotowicz - gregorianka

2.+Karol Zawadzki i zm z rodziny

godz. 18.00

+ Eugeniusz , Anna Hackiewicz, Luba , Włodzimierz Korch, Walentyna, Dominik, i zm z rodziny Majewskich, Burzów, Korch , Hackiewicz

Piątek 12.01.2018

godz. 6.30

1.+ Stanisław, Irena, Jan, Aleksandra,i zm z rodziny Kożuszkiewicz

2.

godz. 7.00

 

1.+ Henryk Walicki -of uczestnicy pogrzebu

2

godz. 18.00

+ Jan Kotowicz - gregorianka

Sobota 13.01.2018

godz. 6.30

1.+

godz. 7.00

1.+ Jan Kotowicz - gregorianka

2.o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa i jego rodziny

godz. 18.00

+ Szymon Bańkowski, Aleksander i Janina

14.01.2018r. 2 niedziela zwykła

godz. 7.00

1.+ Zygmunt Kwiatkowski 1r

godz. 9.00

1.+ Jan Kotowicz - gregorianka

2.+Bronisława, Stanisław, Jadwiga, Wacław i zm z rodziny Sadowskich, Olszańskich, Prokopiuk, Bańkowskich

godz. 10.15

1.+Edward Dobrogowski 6r

2.Dziękczynno-błagalna w 29 r ślubu Małgorzaty i Janusza

godz. 12.00

1.+Władysława(f) , Franciszek Ostrowscy

godz. 16.00

O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodzin Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus pochodzących z Bielska Podlaskiego

kaplica

1.+Regina , Bolesław Hryniewiccy

2.+Ks Witold Hryniewicki 7 r

 

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

1.01 – 7.01.201

 

Poniedziałek 1.01.2018 Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

godz. 7.00

1. Dziękczynna za miniony rok z prośbą o błog. na nowy rok dla rodziny Kadłubowskich

2. W intencji Ruchu Rodzin Nazaretańskich

godz. 9.00

+ Jan Kotowicz - gregorianka

godz. 10.15

+ Mieczysław Wyszkowski – gregorianka

godz.12.00

O błogosławieństwo Boże w 2018r. dla rodzin Jaroszko, Mikusek i Leszczyńskich

godz.16.00

+ Mirosław, Bogdan oraz zm. z rodz. Walickich

Kaplaic

+ Marian Miłkowski

Wtorek 2.01.2018

godz. 6.30

1.+ Stanisław Sienkiewicz (22r.), Apolonia i Wacław Głowaccy

2. O zdrowie i pomyślną operację dla Piotra

godz. 7.00

1.+ Edward Malinowski – ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Jan Kotowicz - gregorianka

godz.18.00

+ Mieczysław Wyszkowski – gregorianka

Środa 3.01.2018

godz. 6.30

1.+ Mieczysław Wyszkowski – gregorianka

2.+ Wojciech

godz. 7.00

1.+ Genowefa Kotowicz

2.+ Jan Kotowicz - gregorianka

godz. 18.00

+ Aleksander Niewiński – ofiara uczestników pogrzebu

Czwartek 4.01.2018

godz. 6.30

1.+ Helena Melech

2.+ Grażyna Zalewska

godz. 7.00

1.+ Jan Kotowicz - gregorianka

2.+ Alina Mazuruk – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

+ Mieczysław Wyszkowski – gregorianka

Piątek 5.01.2018

godz. 6.30

1.+ Anna Bagińska (16r.) i Jan

2.+ Hipolita (f) i zm. z rodz. Krąglej

godz. 7.00

 

1.+ Andrzej, Witold, Adela Mazur, Genowefa, Tadeusz i Wojciech Paproccy

2.+ Mieczysław Wyszkowski - gregorianka

godz. 18.00

+ Jan Kotowicz - gregorianka

Sobota 6.01.2018 Uroczystość Objawienia Pańskiego

godz. 7.00

1.+ Antoni i Eugenia Głowaccy

2.+ Jan Kotowicz - gregorianka

godz. 9.00

1.+ Anna Jezierska (14r.), Kazimierz, Józefa (f) oraz zm. z rodz. Jezierskich, Koczewskich i Bobrusów

2.+ Edward Malinowski – ofiara uczestników pogrzebu

godz. 10.15

1.+ Zofia i Józef Gąsowscy, Małgorzta i Feliks Skrzypkowscy, oraz zm. z rodz. Skrzypkowskich

2.+ Mieczysław Wyszkowski – gregorianka

godz. 12.00

+ Regina (18r.) i Stanisław (15r.) Bolesta

godz.16.00

1. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

2.+ Zbigniew Krasowski (11r.), Elżbieta i Józef Górscy i Antonina Wojciechowska

7.01.2018r. Niedziela Chrztu Pańskiego

godz. 7.00

1.+ Barbara Anusiewicz (6r.)

2.+ Jan Kotowicz - gregorianka

godz. 9.00

+ Wypominkowa

godz. 10.15

1.+ Genowefa Kotowicz – ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Mieczysław Wyszkowski - gregorianka

godz. 12.00

1. W intencji Różańca Rodziców za Dzieci

2. W intencji dziękczynno-błaganlnej od mieszkańców ul. Szkolnej z racji nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego

godz. 16.00

+ Barbara Wildeman – ofiara uczestników pogrzebu

kaplica

1.Piotr Chomicki -ofiara uczestników pogrzebu