I N T E N C J E M S Z A L N E

09 - 15.07.2018

Poniedziałek 09.07.2018

 

godz.6.30

W intencji ks. Zbigniewa, ks. Łukasza, ks. Kuczyńskiego, ks. Michała, ks. Wojciecha, ks. Henryka i ks. Arkadiusza

godz. 7.00

1.+ Walenty Olędzki (6r.)

2. Za wrogów, o szczęście, o zdrowie i błogosławieństwo Boże

godz. 18.00

1.+ Stanisław Falkowski - gregorianka

2.+ Cecylia Bachorzewska (4r.)

Wtorek 10.07.2018

 

godz. 6.30

+ Daniela(f) Wilk (3r.) oraz zm. z rodz. Wilk i Iwaniuk

godz. 7.00

+ Jadwiga Grabowska – of. uczestnicy pogrzebu

godz.18.00

1.+ Stanisław Falkowski - gregorianka

2.+ Stanisław Januszewski- of uczestnicy pogrzebu

Środa 11.07.2018

Święto św. Benedykta, patrona Europy

godz. 6.30

+ Za zmarłych z rodzin Gołębiewskich, Daniluków, Bańkowskich, Wildeman, Wiercińskich i Tarasiuków i Niewińskich

godz. 7.00

1.+ Stanisław Żukowski – of. uczestnicy pogrzebu

2.+ Grzegorz Paluszczyk oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

godz. 18.00

1.+ Stanisław Falkowski - gregorianka

2.+ Zygmunt Sopek (1r.)

Czwartek 12.07.2018

 

godz. 6.30

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Sawickich

godz. 7.00

+ Lech Krzysztof Kopczyński – of. uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Stanisław Falkowski - gregorianka

2.+ Henryk Szczepan Malinowski (4r.)

Piątek 13.07.2018

 

godz. 6.30

+ Henryk i zm. z rodziny Sawickich

godz. 7.00

+ Stanisław Falkowski - gregorianka

godz. 18.00

1. Intencje Fatimskie

2.+ Zofia Więch (21r.) i Jan

Sobota 14.07.2018

 

godz. 6.30

+ Władysława Zajdych – of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

+ Karolina Zimnoch (of. Teresa i Zbigniew Hryniewiccy)

godz. 17.00

Ślub: Dorota i Krzysztof

godz. 18.00

+ Stanisław Falkowski - gregorianka

15.07.2018

XV Niedziela Zwykła

godz. 7.00

+ Witold Zieleniewski

godz. 9.00

W intencji mieszkańców Stacewicz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z racji poświęcenia pól

godz. 10.15

1.+ Józef, Weronika, Anna, Jan i Marianna, zm. z rodz. Jaworowskich

2.+ Stanisław Falkowski - gregorianka

godz.12.00

+ Wiesław Hryniewicki (4r.)

godz.16.00

+ Stanisław Januszewski - of uczestnicy pogrzebu

kaplica

+ Anna, Stanisław, Edmund i Małgorzata Rzepniewscy

 

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

02-08.07.2018

Poniedziałek 02.07.2018

godz.6.30

1.+Stanisław Żukowski- of uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1. w intencji Franciszka z okazji 1 r. chrztu świetego

godz. 18.00

1.+Stanisław Falkowski- gregorianka

2.+Józef Niewiński, Marianna , Piotr, Maria, Ryszard, Jadwiga i zm z rodziny Lebiodów

Wtorek 03.07.2018

godz. 6.30

1.+Aniela Korycińska 12r, Katarzyna Falkowska

godz. 7.00

1.Dziękczynno- błagalna za wnuki, Agnieszka , Katarzyna , Małgorzata, Agata, Piotr, Tomasz

2.+Władysława Zajdych – of uczestnicy pogrzebu

godz.18.00

1.+Stanisław Falkowski- gregorianka

2.+Stanisław Januszewski- of uczestnicy pogrzebu

Środa 04.07.2018

godz. 6.30

1.+ Irena Warpechowska

godz. 7.00

1.+Eugenia, Anna, Jan, Zbigniew

godz. 18.00

1.+Stanisław Falkowski- gregorianka

2.+ Anna Horbowicz i zm z rodziny

Czwartek 05.07.2018

godz. 6.30

1.+Irena Warpechowska

godz. 7.00

1.+Eugeniusz Zin 4 r.

2.Lech Krzysztof Kopczyński 30dz.-of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+Stanisław Falkowski- gregorianka

2. +Jadwiga Grabowska- of uczestnicy pogrzebu

Piątek 06.07.2018

godz. 6.30

1.+Aleksander, Władysława, Wacław i Józef Hryniewiccy, Regina i Marian Wisniewscy, Jan Nowicki

godz. 7.00

+Stanisław Januszewski- of uczestnicy pogrzebu

godz. 18.00

1.+Stanisław Falkowski- gregorianka

2. Dziękczynna za 45 lat wspólnego życia w małżeństwie Wiesławy i Józefa z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

Sobota 07.07.2018

godz. 6.30

1.+Eugeniusz 11r, Janina i zm z rodziny Borowskich

2.+ Józef Ambrożewicz i zm z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 7.00

+Stanisław Falkowski- gregorianka

godz. 16.00

Ślub:Magdalena i Paweł

godz. 18.00

1.Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II- of KŻR im. św. Jana Pawła II

08.07.2018

XIV Niedziela Zwykła

godz. 7.00

1.+ Grażyna Sacharzewska – of uczestnicy pogrzebu

2.+Stanisław Falkowski- gregorianka

godz. 9.00

+Krystyna 5 r, Witold 21r, i zm z rodziny Kasperowicz

godz. 10.15

1.Longina Gołębiewska

2.W intencji mieszkanców ul Kowalskiej z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego

godz.12.00

1.Dziękczynno – błagalna w 2 r, urodzin Krzysia z prośbą o zdrowie

godz.16.00

+ Antoni Sienkiewicz , Kazimierz , Jadwiga Bończak

kaplica

+Stanisław Hryniewicki