I N T E N C J E M S Z A L N E

30.04 – 06.05.2018

Poniedziałek 30.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

godz. 7.00

1.+ Kazimierz Wysocki - ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Teresa Wołodko 2r.

godz. 18.00

1. +Stanisław 5r, i zm z rodziny Malinowskich, Niewińskich, Anastazja Piotrowska

2. +Józef Malinowski 8r, Józef Brajer i zm z rodziny Malinowskich i Brajerów

Wtorek 01.05.2018

godz. 6.30

1.+Stanisław Januszewski – ofiara uczestników pogrzebu

 

Godz. 7.00

1.+ Józef, Helena, Jan Kruszewscy

2.+ Jerzy Sulędzki 30dz. -ofiara uczestnicy pogrzebu

godz.18.00

1. + Aleksander Niewiński – gregorianka

2. + Aleksander Niewińskipoczatek gregorianki

Środa 02.05.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.Dziękczynna z okazji 80 urodzin Czesławy o Boże Błogosławieństwo i opiekę M. Bożej i o dalsze zdrowie

godz. 7.00

1.+Jan Tararuj 2r.

2. + Jan,Edward Zalewscy, Wiktoria, Paweł Czesław Szmurło, zmarli z rodziny

godz. 18.00

1.+ Aleksander Niewiński – ofiara uczestnicy pogrzebu

2.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

Czwartek 03.05.2018

godz. 7.00

+ Aleksander Niewiński – gregorianka

godz. 9.00

1.+Grażyna Sacharzewska -of. uczestnicy pogrzebu

2. o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń KŻR ze Stołowacza i ich rodzin

godz. 10.15

1.+Stanisław, Bogdan Porowscy, Ignacy, Anna Jankowscy i zm z rodziny

2.Dziękczynno-błagalna za mieszkańców ul. Kołłątaja z racji nawiedzenia rodzin przez Obraz Jezusa Miłosiernego

godz. 12.00

1.+Malinowski Zbigniew 5r.

godz. 16.00

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

kaplica

+Józef, Bronisława, Józef, i zm z rodziny Oksztulskich, Stanisław, Eugenia, Barbara i zm z rodziny Hryniewickich

Piątek 04.05.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.+ Bronisław, Marianna, Kazimierz Kardaszewicz

godz. 7.00

1.+ Janina Conkało

2. o pomyślne zdanie egzaminu maturalnego dla Dominika i wszystkich maturzystów

godz. 18.00

1.+ Marian Górski 2r. oraz zm z rodzin Górskich i Niewińskich

2.+ + Aleksander Niewiński – gregorianka

Sobota 05.05.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ofiarodawcy

godz. 7.00

1.+Kazimierz Wysocki – of uczestnicy pogrzebu

2. Dziękczynno- błagalna o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Ireny i całej rodziny

godz. 18.00

1.Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II- of. KżR im. św. Jana Pawła II

2.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

06.05.2018

VI Niedziela Wielkanocna

godz. 7.00

1.+ Antoni 19r.

2.+ Adam Swatowski 1r.

godz. 9.00

1.WYPOMINKOWA

2.+Januszewskich Katarzyny, Henryka i Józef i Franciszka(f) Chomicka

godz. 10.15

1.+ ks. Antoni Zajączkowski 28r

2.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

godz.12.00

1.w intencji Różańca Rodziców za Dzieci

2.Dziękczynno-błagalna w 7 r urodzin Julii

godz. 16.00

+ Aleksander Niewiński – gregorianka

kaplica

+ Czesław Hryniewicki – of uczestnicy pogrzebu

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

23.04 – 29.04.2018

Poniedziałek 23.04.2018

 

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2. O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Aleksandry

godz. 7.00

1.+ Edwarda(f) Chrostowska i zm. z rodz. Zawadzkich

2.+ Józef Bańkowski (25r.), Krystyna i zm. z rodz.

godz. 18.00

1. O błogosławieństwo Boże w dniu imienin dla Wojciecha Jaroszko

2.+ Kazimierz Wysocki - ofiara uczestników pogrzebu

Wtorek 24.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.+ Eugeniusz Siemieńczuk (19r.)

Godz. 7.00

1.+ Stanisław Januszewski - ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Zbigniew, Helena Łaciak, Kazimiera, Jan Piotrowscy oraz zm. z rodz.

godz.18.00

1. Dziękczynno -błag. w 9 ur. Bartosza Ostapkowicza

2.+ Zdzisław Jaźwiński (4r.), Janina, Józef i Tadeusz

Środa 25.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2.+ Krzysztof Lemiesz

godz. 7.00

1.+ Elżbieta Osipiuk (7r.), Sebastian Drobot i zm. z rodz.

2.+ Maria i zm. z rodz. Wołosik

godz. 18.00

1.+ Cezary Misiuk - ofiara uczestników pogrzebu

2. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Adasia

Czwartek 26.04.2018

godz. 6.30

+ Aleksander Niewiński – gregorianka

godz. 7.00

1.+ Genowefa Jagodnicka - ofiara uczestników pogrzebu

2. O zdrowie dla Aleksandry i opiekę Matki Bożej

godz. 18.00

1.+ Bogumił i Marianna (16r.) Topczewscy

2.+ Henryk Wildeman (20r.), Barbara i zm. z rodz. Wildeman

Piątek 27.04.2018

godz. 6.30

+ Aleksander Niewiński – gregorianka

godz. 7.00

1.+ Maria Chmur - ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Zygmunt Topczewski w 30 dz. po śm. - ofiara uczestników pogrzebu

godz. 18.00

1.+ Dominika Kendyś - ofiara uczestników pogrzebu

2.+ Józefa(f) (17r.), Włodzimierz, Ewelina, Eugeniusz, Agata, Franciszek, Anna i Bronisław

3.+ Adela Czernuszyc (6r.)

Sobota 28.04.2018

godz. 6.30

1.+ Aleksander Niewiński – gregorianka

2. Dziękczynna za wytrwanie w abstynencji syna

godz. 7.00

1.+ Zdzisław Krysiuk (3r.) i zm. z rodz.

2.+ Stanisław Januszewski - ofiara uczestników pogrzebu

godz. 17.00

Ślub: Monika Gawryluk i Maciej Minarczuk

godz. 18.00

1.+ Szymon Bańkowski (4r.)

2.+ Krystyna Wysocka - ofiara uczestników pogrzebu

29.04.2018

V Niedziela Wielkanocna

godz. 7.00

1.+ Eugeniusz (41r.) i Stanisława (29r.) Chomiccy

2.+ Zofia (4r.), stanisław, Otylia i Feliks

godz. 9.00

Dzięczynno – błagalna w int. mieszkańców ul. Grunwaldzkiej z racji nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego

godz. 10.15

1. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla członków KŻR pw. Św. Rodziny i za zm. członków

2.+ Janina Sienkiewicz – of. chór parafialny

godz.12.00

1.+ Janina (10r.) i Józef Zawadzcy oraz zm. z rodz. Zawadzkich i Górskich

2.+ Rafał Wołosik (1r.) - of. koleżanki i koledzy oraz wychowawczyni ze szkoły

godz. 16.00

+ Aleksander Niewiński – gregorianka

kaplica

+ Regina i Antoni Grabowscy