I N T E N C J E M S Z A L N E

19.12 – 25.12 2016

 

Poniedziałek 12.12.2016 r.

godz. 6.30

1. + Eugeniusz Niewiński - of. uczestnicy pogrzebu

2. + Genowefa Kotowicz - of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

Krystyna Piaszczyńska (2r.)

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. O Boże błog. dla ks. Dariusza Kujawy z racji imienin

Wtorek 20.12.2016 r.

godz. 6.30

1. + Jarosław Misiuk

2. + Edward Marciniak

godz. 7.00

1. + Zm. z rodziny Zieleniewskich

2. O zdrowie i szczęśliwą operację dla Katarzyny

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. + Stanisław (15r.), Stanisława (f) i Zygmunt Zimnoch

Środa 21.12.2016

godz. 6.30

1. + Eugeniusz Niewiński - of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

1. O zdrowie dla Urszuli

2. + Marianna Dobrzaniecka, Jan, Ryszard, Rozalia Falkowscy

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. + Bogdan, Mirosław i zm. z rodziny

Czwartek 22.12.2016 r.

Godz. 6.30

+ Aleksandra (f), Józef, zm. z rodziny Grzybowskich i Kozłowskich

godz. 7.00

1. + Kazimierz (14r.) śm. i Monika Marciniak oraz Bazyli Kraśko

2. + Barbara Karczewska

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. + Stanisław i Helena Żukowscy, Franciszek i Aleksandra Kuczyńscy

Piątek 23.12.2016 r.

Godz. 6.30

1. + Leokadia Borowska i zm. z rodziny Borowskich i Żukowskich

godz. 07.00

1. O łaskę zdrowia dla Krystyny za przyczyną Matki Bożej i św. Jana Pawła II

2. O potrzebne łaski dla rodziny Zieleniewskich i wynagrodzenie za grzechy i winy

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. + Adela , Andrzej, Witold Mazur (36r.), Genowefa, Tadeusz, Wojciech Paprocki

Sobota 24.12.2016 r.

godz. 6.30

1. +Janusz Kontrym,i zm. z rodziny

2. + Zofia , Stanisław , Otylia i Feliks

3. + Michał Ostaszewicz, Eugeniusz, Katarzyna i Hieronim, Maria i Kazimierz Skok

godz. 07.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. O szczęśliwa operację dla Klaudii i dar macierzyństwa

Godz. 24.00

PASTERKA

1. Za parafian i gości

2. + Władysława (f), Paweł, Witold, Joanna i Felicja

3. + Wiktoria i Czesław Roguccy

4. + Julia (16r.) oraz zm. z rodziny Tonkielów, Kotowiczów i Hryniewickich

5. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dobroczyńców s. Karmelitanek

Niedziela 25.12.2016 r.

Boże Narodzenie

godz. 9.00

O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Jagody i Stanisława Osmólskich w 40 rocz. ślubu- of. Córka z rodziną

godz. 10.15

O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Tadeusza Wasilewskich z okazji 45 rocz. ślubu

Godz. 12.00

 

 

1. + Zofia, Bolesław, i zm. z rodziny Niewińskich

2. + Aleksander Wiśniewski 16. r. śm. I zm z rodziny Bernaśkiewiczów

3. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Oliwii z okazji 14 urodzin

godz. 15.00

ślub

godz. 16.00

+ Irena Fajkowska - gregorianka

 

 

I N T E N C J E M S Z A L N E

12.12 – 18.12 2016

 

Poniedziałek 12.12.2016 r.

 

godz. 6.30

1. + Eugeniusz Niewiński - of. uczestnicy pogrzebu

2. + Kazimierz i Leokadia Rzepniewscy i zm. z rodziny

godz. 7.00

Tadeusz Jaczyński (2r.)

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. + Wiktor (9r.) oraz zm. z rodziny Olszańskich i Olszewskich

Wtorek 13.12.2016 r.

 

godz. 6.30

+ Eugeniusz Niewiński - of. uczestnicy pogrzebu

godz. 7.00

+ Stanisław Niemyjski (46r.) i zm. z rodziny Niemyjskich i Korolczuków

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska - gregorianka

2. + Zofia Kalinowska (1r.)

Środa 14.12.2016

 

godz. 6.30

1. + Eugeniusz Zalewski (11r.), Eugenia i Konstanty Zalewscy

2. O zdrowie dla Teresy Owsianko

godz. 7.00

+ Emilia, Stanisław, Felicja, Stanisław, Stanisław i zm. z rodziny Niewińskich

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska – gregorianka

2. + Antoni, Elżbieta, Stanisław Popławscy , Jadwiga i Wacław Malinowscy

 

Czwartek 15.12.2016 r.

 

Godz. 6.30

+ Genowefa Kotowicz- of. uczestników pogrzebu

godz. 7.00

1.+ Lucyna i Antoni Wardeccy

2.+ Witold Zieleniewski

godz. 18.00

1.+ Irena Fajkowska – gregorianka

2.+ Józef Głowacki, Aniela, Jerzy i zm. z rodziny

Piątek 16.12.2016 r.

 

Godz. 6.30

1.+Eugeniusz Niewiński- of. uczestników pogrzebu

2.o Boże błogosławieństwo dla Kamila

godz. 07.00

O zdrowie i Boże Błogosław. dla Edyty z okazji 28 urodzin

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska – gregorianka

2.+ Rachela Antas (1r.) , Helena, Franciszka(f), Rozalia i Antoni

Sobota 17.12.2016 r.

 

godz. 6.30

+ Adela Krysiewicz- of. uczestników pogrzebu

godz. 07.00

+Adolf, Bronisława(f), Wincenty, Helena, Czesław, Janina, Edward, Michał, Irena Ambrożewicz, Bronisława(f) , Edmund Rynkiewicz, Marek Cecot, Ludmiła Golonko, Anna i Stanisław Marczuk i o zdrowie dla Józefa Ambrożewicza.

godz. 18.00

1. + Irena Fajkowska – gregorianka

2. + Mirosława, Mikołaj, Grzegorz, Bogdan, i zm. z rodziny Czaban.

Niedziela 18.12.2016 r.

 

IV Niedziela Adwentu

 

godz. 7.00

+Helena 12 r. śm. Wacław, Jan i zm. z rodziny Skobiałko, Władysława(f) i Jan Gleb

godz. 9.00

O Boże błogosławieństwo dla członkiń KżR im. św. Rodziny

godz. 10.15

+ Henryk Bańkowski (18 r.) Janina, Józef i zm. z rodziny Bańkowskich i Niewińskich.

godz. 12.00

+ Janina Dawidziuk

godz. 16.00

+ Irena Fajkowska – gregorianka

Kaplica

+ Józef Hryniewicki 1r. śm.