Ogłoszenia Parafialne.

5 Niedziela Wielkanocna.14.05.2017r.

 

1.     W tym roku dekanat bielski przeżywa wizytację kanoniczną księdza biskupa, która odbywa się raz na pięć lat. W naszej Parafii rozpoczęcie wizytacji dzisiaj. O godz. 8.00 Msza św. w Hryniewiczach Małych. Uroczysty ingres Ks. Biskupa do naszego kościoła i związany   z tym obrzęd,  przed Mszą św. o godz. 10.15. Po Mszy św. o godz. 12.00 czyli ok. godz. 13.00,  udajemy się na cmentarz. Tam specjalne modlitw i poświęcenie pomników.  W poniedziałek i wtorek – 15 i 16 maja, Ks. Biskup będzie odwiedzał  wszystkie szkoły i przedszkola na terenie naszej parafii. We wtorek 16 maja, o godz. 16.00 , w ramach wizytacji , Msza święta w Sobótce oraz poświęcenie odnowionego krzyża. Ponadto poświęcenie świetlicy gruntownie wyremontowanej staraniem Urzędu Gminy Bielsk Podlaski.

2.     Rozpoczęcie Nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego na ulicy  Białostockiej 19 maja.

3.     W dniach od drugiego do trzeciego czerwca jest organizowana pielgrzymka Kółek Różańcowych na Jasną Górę. Wyjazd z Bielska  2.06. o godz. 7.00      z ul. kościelnej. Zapisy u zelatorki parafialnej lub dekanalnej.

4.     W przyszłą niedzielę będziemy gościli siostry Benedyktynki                      z Drohiczyna. Będą zbierały ofiary do puszek po każdej Mszy św. na remont gmachów klasztornych.

5.