Ogłoszenia Parafialne

17 Niedziela Zwykła, 30.07.2017r.

 

1.     We wtorek wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy również do pielgrzymowania duchowego.

2.     W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca.

3.     W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.

4.     Tradycyjnie sierpień jest miesiącem trzeźwości. Trzeźwość i abstynencja są znakiem naszej odpowiedzialności za Kościół i Ojczyznę.

5.     W sobotę 26 sierpnia o godzinie 6.00 spod naszego kościoła wyruszy Piesza Pielgrzymka do Topczewa (na diecezjalne obchody 300-lecia koronacji obrazu M.B. Częstochowskiej). Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Informujemy, że posiłki na trasie przemarszu organizujemy sobie we własnym zakresie.

6.     Kolejny raz organizujemy w naszym kościele akcję: „Tornister pełen uśmiechów”. Za tydzień przy ołtarzu będzie wystawiony kosz, do którego można przynosić różne artykuły szkolne (plecak, kredki, farbki, zeszyty itp.). Pod koniec wakacji rozwieziemy zebrane rzeczy do konkretnych rodzin naszej parafii. Bóg zapłać.

7.     Dziękujemy kolejnym Rodzinomza ofiary na prowadzone prace. W tym tygodniu jedna rodzina 50zł. Bóg zapłać.