Ogłoszenia Parafialne

18 Niedziela Zwykła(Przemienienie Pańskie)

 07.08.2016 r.

 

1.     W sobotę 26 sierpnia o godzinie 6.00 spod naszego kościoła wyruszy Piesza Pielgrzymka do Topczewa na uroczystość 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Zapisy przyjmujemy w zakrystii (można się zapisać na powrót autokarem – cena przejazdu 5zł.).

2.     Kolejny raz organizujemy w naszym kościele akcję:„Tornister pełen uśmiechów”. Przy ołtarzu jest wystawiony kosz, do którego można przynosić różne artykuły szkolne (plecak, kredki, farbki, zeszyty itp.). Pod koniec wakacji rozwieziemy zebrane rzeczy do konkretnych rodzin naszej parafii. Bóg zapłać.

3.     W niedzielę kolejne Nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie zapraszamy. O godz. 15.30 odczytanie intencji, o godz. 16.00 Msza święta i różańcowa procesja. Intencje można wypisywać na kartkach, które są wyłożone na ławkach. Zapraszamy wszystkich parafian, członków kółek różańcowych, Służbę Papieską, Bractwo Matki Bożej.

4.     W tym tygodniu kończy się peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego przy ulicy Kleberga. 10 sierpnia we czwartek rozpoczyna się przy ulicy Żwirki i Wigury – porządek nawiedzenia jest wywieszony w gablocie w kościele.

5.     Dziękujemy kolejnym Rodzinom za ofiary na prowadzone prace. W tym tygodniu jedna rodzina złożyła ofiarę w wyskości 100zł. Bóg zapłać.