Ogłoszenia Parafialne

19 Niedziela Zwykła 13.08.2017 r.

 

1.     We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej mszy św.

2.     We wtorek na sumie pożegnamy S. Savię, która kończy pracę w naszej parafii. Ofiarą mszy św. i modlitwą pragniemy podziękować Siostrze za jej piękną pracę z dziećmi i młodzieżą.

3.     W sobotę 26 sierpnia o godzinie 6.00 z  naszego kościoła wyruszy Piesza Pielgrzymka do Topczewa. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

4.     W intencji rodzin , które przyjmowały obraz Jezusa Miłosiernego zostaną odprawione msze św. 20sierpnia i 10 września o g. 10:15. Jednocześnie dziękujemy rodzinom za ofiary złożone na dar ołtarza. Planujemy zakup  nowego custodium do przechowywania Najśw. Sakramentu. Część tych ofiar przeznaczymy na zakup nowych figurek do szopkii Bożonarodzeniowej. Bóg zapłać!

5.     Trwa akcja: „Tornister pełen uśmiechów”. Przy ołtarzu jest wystawiony kosz, do którego można przynosić różne artykuły szkolne, które  rozwieziemy  do konkretnych rodzin naszej parafii. Bóg zapłać.

6.     Dziękujemy kolejnym Rodzinomza ofiary złożone na prowadzone prace. W ostatnim czasie: jedna rodzina złożyła 300 zł.. Bóg zapłać!