OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  24 NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.2017R.

1.  Dzisiaj na Mszy św. o g. 12:00 poświęcenie plecaków szkolnych a po  Mszy spotkanie rodziców dzieci, które będą się przygotowywały do I Komunii św.

1.  W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. W czwartek święto św. Mateusza Apostoła.

2.  Dziękujemy przedstawicielom naszej parafii: z Sobótki, Rzepniewa i Hryniewicz Dużych za reprezentowanie Karmelu na dożynkach diecezjalnych.

3.  Dziękujemy wszystkim , którzy brali udział w przygotowaniu dożynek parafialnych . Niech M. Boża wszystkim wynagrodzi.

4. Z wielką radością informujemy, że Ewa Ptaszyńska imię zakonne : s. Carita pochodząca z naszej parafii dnia 24 września złoży śluby wieczyste w Kaplicy Sióstr Karmelitanek w Siemiatyczach. Ogarnijmy Drogą siostrę naszą pamięcią  modlitewną. W intencji Siostry zostanie odprawiona Msza Święta 8 października o godz. 10.15.

5. 19 września kończy się Nawiedzenie Obrazu Jezusa Miłosiernego na  ul. Żwirki i Wigury. Kolejnymi ulicami będą: ul. Sawickiej, Wasilewskiej Konopnickiej. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem , który jest dostępny w gablocie.

6.     7 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej odbędzie się akcja modlitewna: Różaniec do granic. W naszej diecezji zostały ustalone strefy modlitwy, zwane Kościołami stacyjnymi. W Hajnówce  gromadzą się wierni   z dekanatu Bielskiego i Hajnowskiego, a modlitwę prowadzi ks. Dariusz Kujawa.

Program czuwania:10.30 – Modlitwa i konferencja wprowadzająca,  Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po nabożeństwie eucharystycznym czas na posiłek i przejście(przejazd) na miejsce modlitwy różańcowej.

7.  Od 22.09 przed Mszą wieczorną o godz. 17.30 rozpocznie się nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, i starszych do wzięcia udziału , wypraszając u św. Patronki róże łask Bożych dla siebie i najbliższych.

8.  Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkania  w poniedziałki po Mszy Świętej wieczornej.

9. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz.10.00.