Ogłoszenia Parafialne

27 Niedziela Zwykła. 08.10.2017r.

1. Z okazji imienin składamy ks. kanonikowi Bogdanowi Mutianko serdeczne życzenia zdrowia, błogosławieństwa Bożego, wszelkich łask, opieki Matki Bożej i dziękujemy za jego codzienną, ofiarną posługę w naszej parafii.

2. Dzisiaj jest  ogólnopolski Dzień Papieski. W ramach Dzieła Nowego Tysiąclecia będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

3. W piątek - 13 października zakończenie Nabożeństw Fatimskich.   O godz. 17.30 czytanie intencji, kartki do napisania intencji zanoszonych za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej są wyłożone na ławkach. Msza św. o godz. 18.00.

4. Od piątku będziemy odmawiali nowennę do św. Jana Pawła II przed uroczystością ustanowienia  św. Jana Pawła patronem Akcji Katolickiej.

5. We środę po mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

6. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się za nauczycieli  i wychowawców.

7. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe, na których piszemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych. Modlimy się za nich  w listopadzie. Są także wypominki roczne, które odczytujemy  w  listopadzie oraz  podczas miesięcznych modlitw za zmarłych i odprawiamy Msze święte w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.00, przez cały rok.

8. Siostry Karmelitanki z Siemiatycz zapraszają chętnych na spotkanie modlitewne w niedzielę 15.10 od g. 10:00. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie i w zakrystii.

9. Peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego od 10 października na ulicach Tuwima, Krasickiego, Gwardii Ludowej i Andersa. Harmonogram znajduje się w gablocie.

10. Dziękujemy kolejnym Rodzinom za ofiary złożone na prowadzone prace. W tym tygodniu jedna Rodzina 100 zł. Dziękuję panu Bogdanowi Głowackiemu za wykonanie nowego katafalku do kościoła. Bóg zapłać.