Ogłoszenia Parafialne

29 Niedziela Zwykła. 22.10.2017r.

 

1.     W sobotę święto świętego Judy Tadeusza. Dzień imienin naszego Ks. Biskupa Tadeusza Pikusa. Polecamy modlitwom Osobę dostojnego Solenizanta.

2.     Dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na misje.

3.     W minioną niedzielę w całej Polsce miało miejsce liczenie wiernych uczęszczających na mszę świętą.                 W naszej parafii w mszy niedzielnej uczestniczyło 30% parafian, a 13% przystąpiło do komunii świętej.

4.     Z okazji jubileuszu 45 lecia Szkoły Muzycznej we środę Ks. Biskup Tadeusz Pikus odprawi Mszę św. w naszym kościele o godz. 16:00 – po mszy św. koncert uczniów szkoły.

5.     Jak co roku Caritas rozprowadza znicze. Można je nabyć w zakrystii i przed kościołem. Dochód ze sprzedaży  jest przeznaczony na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.

6.     Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe, na których piszemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych. Modlimy się za nich  w listopadzie, a w przypadku wypominek rocznych przez cały rok.

7.     W przyszłą niedzielę po mszach św. o godz. 10:15 i 12:00 WTZ organizują kiermasz stroików nagrobnych,         na który serdecznie zapraszamy.

8.     W przyszłą niedziele po mszy św. o godz. 16:00 konferencja dla członków Bractwa M.B. z Góry Karmel                           i spotkanie.

9.     W sobotę  zbiórka ministrancka o godz. 10:00, spotkanie kandydatów    do bierzmowania o godz. 10:30.

10.   Dziękujemy kolejnym Rodzinomza ofiary złożone na prowadzone prace. W tym tygodniu jedna Rodzina 100 zł i jedna 200 zł. Bóg zapłać.