Ogłoszenia Parafialne

32 Niedziela zwykła – 12.11.2017r.

1. Wczoraj w godzinie miłosierdzia odszedł do Boga ks. Marek Wróbel, proboszcz parafii Perlejewo, a w latach 1989 – 1996 wikariusz Parafii Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim. Pamiętajmy o zmarłym kapłanie w swoich modlitwach. Pogrzeb we wtorek o g. 11:00 w Perlejewie.

2. Dzisiaj po mszach św. są zbierane ofiary do puszek na pomoc kościołom prześladowanym.

3. We czwartek święto M.B. Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia.

4. W przyszłą niedzielę gościmy w naszej parafii przedstawiciela Seminarium Duchownego, które chcemy wspierać modlitwą i ofiarą składana na tacę.

5. Dziękujemy kolejnym Rodzinomza ofiary złożone na prowadzone prace. W tym tygodniu dwie Rodziny złożyły po 200 zł. Bóg zapłać.

6. A aktualnie są prowadzone następujące prace: w kościele w tym tygodniu wymieniliśmy całe oświetlenie prezbiterium, trwają prace przy wymianie pokrycia dachu na budynkach gospodarczych i garażach; rozpoczęły się prace na dziedzińcu przedszkola i w kotłowni budynku klasztornego. Z pieniędzy zebranych przy okazji peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego odebraliśmy 2 kielichy i patenę od złotnika i zakupiliśmy pozłacane custodium do przechowywania Najświętszego Sakramentu. Zostały też zamówione nowe figurki do szopki bożonarodzeniowej.

7. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10, zaś o godz. 11 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.