2 Niedziela Adwentu 10.12 2017r.

 

1.     Dziękujemy ks. Sylwestrowi Falkowskiemu za przeprowadzone Rekolekcje Adwentowe i życzymy radosnego spotkania z Chrystusem w tajemnicy Bożego Narodzenia.

2.     Dzisiaj na sumie o g. 10:15 zostaną poświęcone nowe figurki do szopki – dar rodzin, które przyjęły w swoich domach obraz Jezusa Miłosiernego.

3.     Dzisiaj po każdej Mszy św.  zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy  kościołowi na wschodzie.

4.     Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali dary żywnościowe dla Caritas. Zebraliśmy około 100 toreb.

5.     Opłatki i świece wigilijnemożna nabyć przed kościołem lub  w zakrystii. Do nabycia jest też kalendarz seminaryjny na Nowy Rok.

6.     Od soboty – 16 grudnia Nowenna do Dzieciątka Jezus w czasie adoracji przed wieczorną Mszą świętą.

7.     W sobotę zbiórka ministrancka o g. 10:00.

8.     Warsztaty Terapii Zajęciowej organizują 17 grudnia „Kiermasz Bożonarodzeniowy”. Po mszach św. o g. 10:15 i 12:00 będzie można nabyć artykuły wielkanocne wykonane przez osoby niepełnosprawne. Dochód zostanie przekazany na integrację społeczną uczestników warsztatu.

9.     21 grudnia (czwartek) od g. 8:00 księża udadzą się do chorych, którzy nie są odwiedzani w pierwsze piątki miesiąca, a chcieliby przyjąć sakramenty św. przed Bożym Narodzeniem. Zapisy w zakrystii.

10.    Dziękujemy kolejnym Rodzinom za ofiary na prowadzone prace. W tym tygodniu jedna Rodzina 500 zł, dwie po 100 zł. oraz 300zł. na cele dobroczynne. Bóg zapłać!