Ogłoszenia Parafialne

1 Niedziela Wielkiego Postu. 18.02.2018r.

 

1.     Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj  na ogrzewanie kościoła.

2.     Zakończyło się w kościele malowanie prezbiterium i zakrystii. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy wsparli te prace swoimi ofiarami. Dziękuję również firmie pana Jana Falkowskiego za wykonanie tych prac.

3.     Dziękuję następującym osobom za wykonane prace porządkowe przy parafii następującym osobom: z Bielska - Pan Grabowski Władysław, Niewiński Walerian, Niewiński Stanisław . Z  Hryniewicz Małych – Rzepniewski Tadeusz, Rzepniewski Grzegorz, Rzepniewski Romuald, Borowski Andrzej, z Sobótki – Pawełkiewicz Przemysław,  Mierzwiński Ryszard, Grabowski Krzysztof, Rzepniewski Roman. Bóg zapłać !

4.     Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.15 i o 15.30; Droga Krzyżowa dla dzieci w środy   o godz. 17.30, dla dorosłych w piątki również o godz. 17.30. Msza św. wieczorna w środy i piątki Wielkiego Postu będzie odprawiana bezpośrednio po Drodze Krzyżowej.

5.     W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjonarzom w Afryce.

6.     Obraz Jezusa Miłosiernego od piątku 23 lutego rozpocznie peregrynację na ulicy Okrężnej , następnie na ulicach Kołłątaja, Matejki i Grunwaldzkiej.

7.     Dziękujemy kolejnym Rodzinomza ofiary na prowadzone prace. W ostatnim czasie jedna Rodzina 100 euro, jedna 100 zł. Bóg zapłać.

8.     Zbiórka Ministrantów w sobotę o godz. 10.00