Ogłoszenia Parafialne

5 Niedziela Wielkiego Postu. 18.03.2018r.

 

1.     Dzisiaj  Droga Krzyżowa ulicami miasta. Początek w Bazylice o g. 18:00. Zachęcamy wszystkie grupy parafialne i wiernych do udziału w tym nabożeństwie.

2.     23 marca w piątek odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa organizowana przez Bielską Inicjatywę Społeczną i Związek Strzelecki. Początek o g. 20:00 w parafii Opatrzności Bożej. Bliższe informacje w gablocie w przedsionku kościoła.

3.     Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św., natomiast uroczysta procesja z palmami o godz. 12.00. Podtrzymując tradycję zachęcamy dzieci do udziału w konkursie na najładniejszą palmę. Ofiary składane na tacę w Niedzielę Palmową będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego i dekoracje związane z Triduum Paschalnym.

4.     Kiermasz dekoracji świątecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w naszym kościele dzisiaj i za tydzień po mszach świętych o g. 10:15 i 12:00.

5.     W zakrystii i przed kościołem są do nabycia Baranki Wielkanocne.

6.     Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego od wtorku 20 marca na ulicach Broniewskiego i Harcerskiej.

7.     W przyszłą niedzielę msza św. w int. mieszkańców ul. Kochanowskiego z racji nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego o g. 9:00.

8.     We środę spotkanie Akcji Katolickiej po mszy św. o g. 18:00.

9.     Dziękujemy kolejnym rodzinomza ofiary złożone na prowadzone prace W tym tygodniu jedna Rodzina 100 zł i jedna 200 zł. Bóg zapłać.

10.  Dziękuję za prace przy cięciu drewna panom: Borowski Andrzej z Hryniewicz Małych, z Bielska: Niewiński Walerian, Kadłubowski Bolesław, Korzeniecki Wiesław, Kowalczyk Andrzej. Bóg zapłać !

11.   W sobotę o godz. 10 zbiórka ministrantów.