Ogłoszenia Parafialne

5 Niedziela Wielkanocna. 29.04.2018r.

1. We wtorek, 1 maja  rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będą one odprawiane w zwykłe dni o godz. 17.30, natomiast w niedziele   i uroczystości po Mszy św. o godz. 10.15 i o godz. 15.30. Podtrzymujmy piękny zwyczaj odprawiania nabożeństw majowych w wioskach, przy kapliczkach i krzyżach.

2. We środę, 2 maja  dzień Flagi Narodowej, wywieśmy na naszych domach flagi.

3. We czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.

4. 3 maja - miejskie uroczystości rozpoczną się Mszą św. w Bazylice       o godz. 10.30. Po Mszy św. przejście pod Pomnik Niepodległości i dalsza część uroczystości. Wszyscy jesteśmy zaproszeni.

5. 3 maja o g. 10:15 msza święta w intencji mieszkańców ul. Kołłątaja z racji nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego.

6. W tym tygodniupierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

7. W pierwszą sobotę miesiąca od g 17:00 adoracja fatimska. Adoracje będą prowadzone od maja do października.

8. W niedzielę, 13 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. O godz. 15.30 odczytywanie intencji (kartki są wyłożone w kościele), o godz. 16.00 Msza św. i procesja ulicami  miasta (Mickiewicza, Kazimierzowska, Ogrodowa, Widowska, Mickiewicza). Prosimy mieszkańców              o udekorowanie domów, wywieszenie flag, wystawienie obrazów. Zapraszamy Bractwo Matki Bożej z Góry Karmel, biel procesyjną, ministrantów, scholę, chór, Służbę Papieską i inne wspólnoty parafialne.

9. 25 czerwca – w poniedziałek po zakończeniu roku szkolnego – organizujemy wyjazd do Augustowa dla ministrantów i scholi dziecięcej. W programie msza w Sanktuarium w Studzienicznej oraz rejs statkiem. Koszt 20 zł. Zapisy do 20 maja u Siostry Augustyny.