Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7 Niedziela Wielkanocna. 13.05.2018r.

1.     Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Również dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie mszą św. o g. 16:00 i procesją ulicami miasta. Serdecznie zapraszamy.

2.     Dzisiaj po mszach świętych wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 4 zbierają ofiary do puszek na rzecz Dziecięcego Białostockiego Hospicjum Onkologicznego.

3.     W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, zapraszamy na modlitewne czuwanie kandydatów do bierzmowania i grupy parafialne, które rozpocznie się o g. 19:30 i zakończy Apelem Jasnogórskim.

4.     W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha św., odpust         w kaplicy w Hryniewiczach. Suma odpustowa o godz. 12.00. Wszyscy jesteśmy zaproszeni.

5.     W przyszłą niedzielę zostanie odprawiona msza św. o g. 9:00 za mieszkańców ul. Broniewskiego z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego.

6.     Od piątku 18 maja  nawiedzenie  rozpoczyna się na ulicach: Krynicznej, Dąbrowskiego i Targowej (program nawiedzenia w gablocie kościoła).

7.     W Przyszły poniedziałek 21 maja, w Drugi Dzień Zielonych Świąt, poświęcenie pól: godz. 10.00 w Stołowaczu i o godz. 11.00 w Hryniewiczach Małych.

8.     W przyszłą niedzielę spotkanie Rady Parafialnej po mszy św. o g. 16:00.

9.     Dziękuję za ofiary, które wpłynęły na prowadzone prace w parafii: jedna rodzina – 500zł. Bóg zapłać!