Ogłoszenia  Parafialne  

 24 Niedziela Zwykła 16.09.2018r.

1. Dzisiaj o godz. 9.30 Msza Święta z racji dożynek w Rybołach, o 11.00 otwarcie, część artystyczna i koncerty zespołów oraz wystawa płodów rolnych.

2. Dzisiaj po  Mszy o godz. 12.00  spotkanie rodziców dzieci, które będą się przygotowywały do I Komunii św.

3. W tym tygodniu we wtorek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. W piątek święto św. Mateusza Apostoła.

4. Dziękujemy przedstawicielom naszej parafii  za reprezentowanie Karmelu  na dożynkach diecezjalnych.

5. Od soboty 22.09  przed Mszą wieczorną o godz. 17.30 rozpocznie się nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, i starszych do wzięcia udziału , wypraszając u   św. Patronki róże łask Bożych dla siebie  i najbliższych.

6. Msza św. w intencji dobrodziejów i uczestników pielgrzymki do Hodyszewa  23 września, w niedzielę   o godz. 9.00.

7. Od 16 do 23 września odbędzie w całej Polsce kampania „Kromka Chleba” Caritas. Ta ogólnopolska akcja ma pogłębić wrażliwość na potrzeby ludzi ubogich, przypomnieć o wartości chleba. Kulminacyjnym momentem akcji będzie zbiórka żywności, która odbędzie się w dniach 21-22 września 2018 r. w sklepach Biedronka. Zebrane produkty zostaną przekazane w postaci paczek poprzez Zespoły Caritas najbardziej potrzebującym.

8. We wtorek o godzinie 17.00 w Kościele spotkanie modlitewnie dla:  dzieci , młodzieży a szczególnie  dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców z racji uroczystości św. Stanisława Kostki –patrona dzieci i młodzieży.

9.W sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów i kandydatów. Zapraszamy również wszystkich chłopców, którzy pragnęliby wstąpić w szeregi ministrantów.

10. W piątek próby chóru o g.18:50. Schola swoje próby ma w sobotę o g. 11:30.

11.Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkania  w poniedziałki po Mszy Świętej wieczornej.